Lista ocen Lancia Lybra (134) - Ergonomia

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ori
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Duże i wygodne fotele - sprawdziły się zwłaszcza jeżeli chodzi o długie trasy po 1200 km dziennie. Schowków duzo nie ma ale w autach z początku pierwszego tysiąclecia nigdy wiele nie było. Generalnie wszystko jest na swoim miejscu - łatwo i intuicyjnie dostępne.
~Jarret
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Wszystko na swoim miejscu. Dwustrefowa klima bajecznie łatwa w obsłudze i zawsze po ręką. Komputer pokładowy z wbudowanym systemem audio straszy ilością przycisków ale po 2 dniach bez instrukcji zna się go na pamięć. Schowek pasazera i kieszenie w drzwiach mogłyby być wieksze.
~Przemek
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Fotel kierowcy mało wygodny. Nie mam regulacji podpory lędźwiowej więc na dłuższe trasy po 4 godz przerwa w trasie jest potrzebna. Pasażerowie nie narzekali. Nieergonomiczne jest gniazdo do zapalniczki. Aby podłączyć nawigację trzeba otworzyć popielniczkę.
~puuniek@interia.pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Wszystko pod ręką, wygodna pozycja za kierownicą wspomagana regulacją fotela jak i samej kolumny kierowniczej. Elektryczne podparcie lędźwi, regulowany podłokietnik - czegóż chcieć więcej? Może głębszych schowków w drzwiach oraz drugiego uchwytu na napoje.
~Lindas
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Bez zarzutu. Schowki pod ręką, intuicyjny ICS i panel klimatyzacji, gałki i przełączniki łatwe w obsłudze. Dostęp do bezpieczników i żarówek całkiem przyzwoity, poza tylnymi lampami - do nich ciężko się dobrać.
~Bartek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Myślę, że ocena max. w tym wypadku jest zasłużona, wszystko pod ręką, wystarczająca liczba schowków, dodatkowo sterowanie radiem z koła kierownicy, bardzo wygodne fotele(w moim wypadku skórzane)...nic dodać nic ująć.
~kik
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jest ok, wszystko pod ręką, ale wykonanie detali nieco tandetne (pokrętła, przyciski itp.). Wyżsi kierowcy moga narzekać na mało miejsca na nogi - ja jestem rczej niski, a i tak dotykam prawym kolanem do obudowy kokpitu.
~gov
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
pozycja za kierownicą nieco "krzesłowa" i początkowo nie mogłem się do niej przyzwyczaić. Ale z perspektywy czasu stwierdzam, że w "tym szaleństwie jest metoda". Siedzenia są wygodne nawet w bardzo długich trasach.
~dar1usan
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Fotele dobrze trzymają pasażerów jak i kierowcę. W fotelu kierującego pojazdem znajduje się dmuchana poduszka pod lędźwie, świetne rozwiązanie. Dla siedzeń przednich i tylnych są podłokietniki dla jak najlepszej wygody.
~Komediant
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Tak dopracowanego i gustownego samochodu wewnątrz dawno nie widziałem. Przed zakupem wszyscy stukali się w głowę twierdząc że kupuje \"wynalazek\" poźniej przyznawali, że byli w błedzie. Auto dopracowane w najmniejszych szczegółach.