Lista ocen Lancia Lybra (270)

~mmmm1313
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Krótko mówiąc świetne auto, doskonała aleternatywa dla konkurencji niemieckiej i francuskiej. Tym bardziej że takie wyposażenie jakie oferuje prawie każda Lybra to rzadkość w autach innych marek. Awaryjnośc tego samochodu nie odbiega od innych, koszty utrzymania również.
~Marek ( madamaxx )
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Kupiłem ten samochód za 14tyś zł. Nie ma lepszego w tej cenie z tego segmentu. Za BMW zapłacił bym co najmniej 10 tyś więcej. Szczerze polecam ten samochód dla ludzi którzy lubią się wyróżniać na ulicy, a nie jeździć szaraczkiem
~puuniek@interia.pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Nietuzinkowe auto pozwalające cieszyć się jazdą. Wyróżnia się w tłumie aut niemieckich, japońskich i francuskich, zwraca na siebie uwagę i w tym konkurencją jest tylko Jaguar, Rover, Alfa lub inna Lancia :) Linia karoserii może nie najpiękniejsza, ale nie nudzi się już po paru miesiącach. Daje poczucie wyjątkowości którego tak potrzebujemy w czasach masowej uniformizacji. W moim mieście wojewódzkim Lybr jeździ raptem kilkanaście i ŻADNA z...
~Limak
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Szukalem Alfy, trafila sie Lybra z pewna historia - od prawie pol roku sprawuje sie bez zarzutu.
~Toper
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Tak jak piszę poniżej polecam wersję 1.9 i 2.4 od rocznika 2002. Wtedy poza bajerkami w stylu klimatyzacja automatyczna dwustrefowa, podświetlanie wszystkiego co się da, łącznie z przyciskami na kierownicy :-) ma się również ASR+ESP. Silnki mają od 2002 odpowiednio 115 lub 150KM(1.9;2.4). Ja mam 2.4 150KM i gorąco tą wersję polecam. Samochód w full wypasie może mieć takie dodatki jak xenony, fotele z pamięcią ustawień, czujnik deszczu itp.
~dar1usan
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Ogólnie autko pod względem technicznym i wizualnym prezentuje się bardzo okazale, zwłaszcza, że linia nadwozia jest rzadko spotykana i napewno będzie zwracać uwage przechodniów i mijających nas kierowców:)
3,8
~Łukasz
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
wberw pozorom to samochód przyzwoity. Gdy będzie dobrze obsługiwany (poza siecią ASO) można tym pojeździć. za wyborem przemiawia super wyposażenie i to że w zasadzie samochód nie rdzewieje.
~petrusm@wp.pl
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Polecam ten samochód ale z innymi silnikami (sam szukam innej LYBRY). Przejechałem nim 60 tys km. i wielu przekonałem do jego solidności (do urody nie trzeba). Wyposażenie to bajka. Pełen ocynk, przy prawie 170 tys km brak rdzy, bez trzeszczenia, tłumik i zawieszenie w oryginale.
~Bartek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Pomimo drobnego pecha, który mnie dotkną przy eksploatacji z czystym sumieniem mogę polecić to auto. Jest bezpieczne, wygodne, doskonale wyposażone, bardzo dobrze wyciszone, audio BOSE spisuje się bardzo dobrze, przestrzeń dla przeciętnej rodziny jest wystarczająca. Brakuje schowków - przydałoby się wiecej :)
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Prawdziwe komfortowe auto rodzinne, z dobrym dynamicznym silnikiem, za rozsądne pieniądze.