Lista ocen Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW 1998-2006 (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~drpiotrczyz@tlen.pl.
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
2 razy łącznik stabilizatora z przodu i po 60000km końcówki drążków kierowniczych,a czasami ciągnie spory camping i jak tylko jest okazja tapla się w błocie /tylko ten smrooooooooooód ze sprzęgła/
~Filip
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Czujnik światła stopu (nie zapalało się przy hamowaniu), akumulator zimą, ponieważ stary ściągnięty razem z autem z Włoch odmówił posłuszeństwa i to chyba na tyle.
~Jasiu
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
napęd (wiskoza) półoś tylne drzwi bagażnika troszkę tego sie popsuło ale jeździłem 4,5 roku i zrobiłem ok 60-70 tys km i oprócz wtrysków wszystko sam ogarnołem chodź często było ciężko
~Michał J.
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Prawe lusterko odmówiło ruchów poziomych, tylne siedzenia wyskakiwały z zatrzasków, \"rączka\" od nawiewów też lubi się urwać. To tak wkurza...
~Adam Tas
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
przez ponad pół roku nie miałem żadnych problemów. być może trafiłem na dobry model. jedynie zegar nie działał od początku,gdy go kupiłem - ale to drobiazg.
~bialasowa12@neostrada.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
wyciekł płyn ze sprzęgła jechałem 300 km zmieniając biegi synchronizacją obrotów i jeżdżę dalej. więcej grzechów nie pamiętam.
~Jaro
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
tutaj wszyscy narzekają w moim przypadku przez 40 000 km to zaraz po kupnie rozrząd i potem same oleje i filtry
~polarfox
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
fatalna jakosc , psulo sie wszystko. radio, wyswietlacze, dzyberdach zardzewial takze, woda lala sie po 5 latach do kabiny
~mr. Hyde
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Elegancko - oczywiście trzeba się liczyć z naprawami - jeśli ktoś zakłada że po kupnie nie dołoży do auta to neich idzie do salonu.
~i.wasilewski@ neostrada.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Drobna usterkowość i awarie ( serwo hamulców), stacyjka, gumowe paski napędu alternatora i pomp. Zarówki reflektorów.
Land Rover Freelander I Hard Top