Lista ocen Mazda 6 III (165) - Widoczność

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarex1973
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 145KM 107kW
fatalna do tyło (o kamerze nie wspomnę, bo już dwa razy na gwarancji w ASO wymieniali)...po gwarancji i tak padła...teraz mam założoną przez elektryka samochodowego, dedykowaną do mazdy i jest ok...ale i tak widoczność za słupkiem C tragiczna
~Misiek
Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Jak to w sedanie kamera cofania jest potrzebna. Kamera 360 stopni to porażka ze względu na jakość obrazu. Osobiście mam ją cały czas wyłączoną bo aż przykro patrzeć. Duży plus są aktywne reflektory z wycinaniem pola, podróż po zmroku jest bardzo komfortowa.
~christos_marciniak
Sedan Facelifting 2016 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Mam 185cm - fotel zsuniety maxymalnie do podlogi bo tak lubie - widac wszystko ladnie. Nachylenie przednich slupkow jest ok - nie przeslania widocznosci. Lusterka wsteczne ogarniaja duzy kat za autem + kamera cofania ktora dodatkowo pomaga.
~Mariusz
Sedan Facelifting 2018 2.2 Skyactiv-D 184KM 135kW
Nie mam zarzutow. Kamery 360 stopni pomagaja w parkowaniu w bardzo duzym stopniu. Niektorzy narzekaja na jakosc obrazu z kamer. No coz, moglo by byc nieco lepiej w tej kwestji ale ja nie narzekam. Kamera ma tylko pomagac w manewrach a nie robic za telewizor.
~Krzysztof
Kombi Facelifting 2016 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Ideałem było dla mnie BMW E39 z 2000 roku. Tu trochę brakuje miejsca z tyłu, siedziska mogłyby być dłuższe, podparcie odcinka lędźwiowego dla kierowcy ma za mały zakres regulacji... W sumie drobiazgi, brakuje malutkiego oczka do ideału
~Łukasz
Kombi Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 150KM 110kW
Sporo miejsca w środku jednak brak możliwości właściwego ustawienia fotela kierowcy, za nisko umieszczony podłokietnik (bez możliwości regulacji!) bardzo głośno słyszalny silnik, nie pozwalają na przyznanie nawet dobrej oceny w tej kategorii
~kryniu
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 145KM 107kW
Widoczność przeciętna szczególnie do tyłu ,taki jest koszt atrakcyjnej sylwetki. Do przodu OK , słupki A nie przeszkadzają zbyt mocno. W najtańszej wersji nie ma czujników cofania ani kamery więc cofanie dość pokaźnych rozmiarów kombi potrafi być wyzwaniem.
~szczepanek
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Miejskie uzytkowanie pozwala na komfortowe użytkowanie pojazdu. Dynamiczny a jednak spokojny głośny ale jednak cichy silnik. Bardzo zadowalająca elastyczność silnika dzieki czemu normalna jazda odbywa sie na poziomie 1300-1400 obrotów bez zamulania
~Michał
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Jest ok, ale system kamer, które powinny dużo ułatwiać i pomagać jest jakby z innej epoki niestety i to jest moje jedyne i największe rozczarowanie (choć kupując auto wiedziałem jak to wygląda, to jednak jest to znaczący minus)
~Tomeck
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Jest dobrze ale mogłoby być lepiej. Grube słupki z przodu czasem coś tam zasłonią. Lusterka boczne trochę za małe - czasem muszę je opuścić żeby bokiem nie przytrzeć. Do tyłu widać super, nawet jak z tyłu komplet.