Lista ocen Mazda 6 III (165) - Widoczność

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Jest bardzo normalnie, z pozycji kierowcy widać co trzeba. Kamery 360 st. idealnie pomagają w manewrowaniu. To jest mega przydatna rzecz.
~Bartosz
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Kamera przód ,tył ,360 także widać wszystko i wszędzie . Do tego jak się wyjeżdża i istnieje jakieś niebezpieczeństwo system nas ostrzega . Bajka ;)
~peterviva
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Przednie słupki i niefortunnie umieszczone lusterko boczne powodują problem z widocznością przy wyjeżdzaniu z podporządkowanej, trzeba się dobrze wpatrywać.
~peterviva
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Trochę głośna, trochę sztywna, szczególnie na 19' ale wiedziałem o tym przed zakupem a mimo to wkręciła mnie na maxa. Dużo miejsca w środku i w bagażniku.
~ComTM
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Mogłoby być lepiej, ale przy tych proporcjach nadwozia i linii pojazdu można zaakceptować. Pomocna kamera cofania, czujniki i asystenci kolizji.
~IT13
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Widoczność z przodu jest ok, ale w lusterku wstecznym widoczność kiepska. Na szczęście samochód posiada czujniki przód/tył i kamerę cofania.
~Andre
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
ma długi nos, który nadaje linię, przez co widoczność przeciętna, ale systemy parkowania pomagają na tyle skutecznie, że nigdy niczego nie drasnąłem
~marcin
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Mega wygodne fotele elektryczne z opcja pamieci polozenia dla dwoch osob. Dla niskich Pan wystarczajaca regulacja na siedzenie na tzw. SUV ;)
~Damianus
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Samochód ma długi zwis z przodu i dodatkowo jest spojler na dole co powoduje że ma bardzo ładną linię a jednocześnie jest porysowany od krawężników
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III
3,3
~Darek
Kombi 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
To jeden ze słabszych punktów tego samochodu. Wysoko poprowadzona linia nadwozia powoduje, że bez kamery cofania parkowanie może być wyzwaniem.