Lista ocen Mazda 6 III (165) - Widoczność

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dyzioo78
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
181cm wzrostu - widocznosc bardzo dobra w kazym kierunku. Nie mam kamery cofania i jak narazie nie potrzebyje po 5 latach jezdzenia.
~Wojtek
Sedan Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 145KM 107kW
Jak dla mnie super choć wymaga przyzwyczajenia ogromna maska. Widzenie do tylu - słabe, ale pomagają systemy parkowania.
~Patryk
Sedan Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Generalnie bardzo dobra. Jedynie mały minus za widoczność do tyłu. Jest kamera więc z cofaniem nie ma problemu.
~Gubalson384
Sport Kombi Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 145KM 107kW
Widoczność bardzo dobra, za wyjątkiem tyłu pojazdu . Jest to naturalny przy tych gabarytach kombi i przyciemnionych szybach.
~FranciszekDrCebula
Kombi 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 150KM 110kW
widzialem komentarze negatywne co do widocznosci, nie potwierdzam zlej widocznosci moze dlatego ze ja mam 190cm i wszystko super
~Andre
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Bez uwag. To czego nie widać pokazuje kamerka i czujniki parkowania. Szyba tylna bez wycieraczki, która nigdy nie była potrzebna.
~Kuba
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Poprawna widoczność - choć oczywiście są samochody w których można lepiej orientować się co się dzieje dookoła ;)
~thorin77
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Wg. mnie jak na tak duże auto to widoczność jest bardzo dobra a kamera i czujniki dodatkowo wymagają poczucie bezpieczeństwa manewrów.
~Lukasz
Kombi Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
widoczność jest w porządku, bez kamery cofania i czujników było by zle... przednie słupki przysłaniają czasem widok na zakrętach
~Tymon
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 145KM 107kW
Kamera cofania dużo ratuje. Cofanie na samych lusterkach jest trudniejsze niż w innych autach. Ale może rozleniwiła mnie kamera.