Lista ocen Mazda 6 III (165) - Widoczność

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sawari
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Do tyłu słabo, ale przy parkowaniu pomagają bardzo dobre, duże lusterka. Jak ktoś lubi kamera cofania też pomaga, choć po deszczu trochę się brudzi i obraz jest mniej wyraźny. Słabo widać przednie krawędzie samochodu, ale ja mam tu wzorzec Mercedesa 190 z kwadratową maską i wystającą gwiazdą i do tego standardu współczesne samochody nawet się nie zbliżają.
~fazi
Sedan 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Dobra widoczność we wszystkich kierunkach, a z tyłu kamera, która pozwala czuć się pewnie przy cofaniu. Doskonała funkcja automatycznych świateł długich. Skrętne biksenony działają rewelacyjnie. Pracę automatycznych wycieraczek tylko przy minimalnych opadach (mżawce) należy od czasu do czasu skorygować ręcznie.
~Cortes
Sport Kombi Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Szczerze - widze to co potrzebuje - mam kombi wiec do tylu jest tak - ok (szalu nie ma) - przod natomiast jest calkiem w porzadku. Te systemy zblizeniowe w lusterkach dzialaja bardzo dobrze - plus jeszcze na wyswietlaczu sa te dodatkowe piktogramy - wystarcza to w kwestii widocznosci.
~emwu
Kombi Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
przy wzroście prawie 1,9 m bardzo ograniczona widoczność poprzez lusterko wsteczne i obudowę systemów z lusterkiem zespolonych; konieczność pochylania się by kontrolować prawą stronę szyby - szczególnie na skrzyżowaniach ! Nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie dla wysokich kierowców
~Karol
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Widoczność do przodu ograniczają dość grube słupki A. Widoczność do tyłu jest dobra, dodatkowo wspomagana przez czujniki parkowania, kamerę cofania oraz bardzo przydatne i sprawnie działające systemy bezpieczeństwa - monitoring martwego pola oraz radar ruchu poprzecznego podczas cofania.
~mg
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Sportowa linia nadwozia trochę ogranicza widoczność zwłaszcza z tyłu, ale dobrze że zdecydowałem się na wersję SKYPASSION, która jest standardowo wyposażona w kamerę cofania, czujnik ruchu poprzecznego co w dużym stopniu niweluje ten mankament. Z przodu jest dobrze - może to kwestia przyzwyczajenie się?
~Tomek
Sedan Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Jestem wysoki i olbrzymie lusterko wsteczne mocno ogranicza mi pole widzenia. Za lusterkiem jest sporo sensorów, które również sporo zasłaniają. Grube słupki A i cofnięte do tyłu lusterka boczne irytują. Trzeba dość konkretnie obrócić głowę żeby zerknąć w lusterka boczne.
~wal0r
Kombi Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Bez problemu. Pomaga kamera cofania oraz czujniki. Fakt iz w Passion posiadam te wszystkie sygnalizatory przy dojezdżaniu do przeszkód przy cofniau pomaga i daje realne poczucie bezpieczeństwa. Mozna spokojnie tak ustawic ich czułość i czas reakcji ze nie sa natrętne.
~Forest
Kombi 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
widoczność-nie wiem dlaczego ludzie narzekają na widoczność? mam tyko jedno oko i jak dla mnie widoczność jest wystarczająca,co prawda w wersji kombi tylna szyba nie jest za wielka,ale lusterka zewnętrzne są takiej wielkości że w zupełności wystarczą na zaglądanie w stecz
~Mustic
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Mogłoby być lepiej, mnie się za dużo nie urosło, 170cm, tak więc fotek na maksa do góry, czujniki pomagają ale przydałaby się opcja domontowania kamery cofania, bo w najwyższej wersji są dodatki za które trzeba słono dopłacić a niekoniecznie się je wykorzysta.