Lista ocen Mazda 6 III (165) - Widoczność

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mareks
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Nie wiem co napisać, trzeba się przyzwyczaić. Samochód jest dłuuuugi. Miałem czujniki i to pomagało. Brakowało mi kamery. Z przodu maska jak w amerykańskim Mustangu, trzeba uważać. Po kilku tygodniach się przyzwyczaiłem.
~Tomek
Kombi 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Mam 192 cm wzrostu i z przodu zwłaszcza stojąc na światłach muszę stanąć ciut dalej aby zobaczyć światła wiszące nad drogą. Ogólnie szyby wydaję się małe, ale widoczność nie jest zła. Z tyły kamera cofania pomaga manewrować autem.
~MhrocznyWaldek
Kombi Facelifting 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 150KM 110kW
Mogłoby być trochę lepiej, ale da się przeżyć. Sporym utrudnieniem dla kierowcy może być widoczność przez tylne szyby w nocy (nawet na oświetlonej drodze, np. przy parkowaniu). Czujniki parkowania i kamera są i działają poprawnie.
~Piotr
Sedan Facelifting 2018 2.5 Skyactiv-G 194KM 143kW
Pozycja siedziaca niska ,boczna widoczność mogła by być lepsza na światłach lepiej stanąć troszkę dalej żeby się nie schylać 172 cm wzrostu .Po ustawieniu fotela niżej przy wyższym wzroście może być lepiej.
~Janusz
Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Bardzo dobra , mówię to w porównaniu do dotychczasowych użytkowanych samochodach. Duże lusterka boczne , sprawna kamera cofania dają dobry obraz co się z tylu dzieje. Widoczność do przodu również b. dobra .
~Droplet
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Jest ok. Jak dla mnie super. Kamera z tyłu z początku wydała mi się kiepska, ale jak zobaczyłem to nieporozumienie co wkładają do obecnego modelu z 2 połowy 2019, to uważam, że mojej wersji jest genialna.
~Pablo
Sedan Facelifting 2018 2.0 Skyactiv-G 165KM 121kW
Do tylu slabo, ale jest kamerka 360st + systemy bezpieczenstwa (radar), wiec widoczności nie brakuje. Z przodu na poczatku przeszkadzał mi przygruby slupek, ale już się przyzwyczaiłem.
~ciecierro
Kombi Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Słupek A nieco przysłania pola ale to w każdym aucie jest podobnie. mimo 4,8m długości nawet żona czuje sie w niem komfortowo, dzięki kamerze cofania i czujnikom oraz systemom przeciwkolizyjnym
~Lapeno
Sedan Facelifting 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Dobra, są odstępy między lusterkami i słupkami A. Przednia szyba duża i wysoka. Tylna mała i bez wycieraczki, ale kamera cofania robi swoją robotę. Są też czujniki parkowania i monitoring ruchu poprzecznego.
~mg
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Początkowo manewry parkowania tyłem sprawiały małe kłopoty, ale po dłuższym czasie człowiek się przyzwyczaja do kamerki cofania+ tylna szyba. Przód jest ok może trochę grube przednie belki.