Oceny Mitsubishi Outlander II 2.4 MIVEC 170KM 125kW 2009-2012

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mitsubishi Outlander II 2.4 MIVEC 170KM 125kW 2009-2012

~LafarM
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Denerwuje mnie odprowadzanie wody z przedniej szyby. Woda zamiast na dach trafia na boczną szybę kierowcy. Dopiero podczas jazdy na autostradzie spryskanie szyby powoduje trafianie wody na dach zamiast na szybę boczną. Dodatkowe dwa fotele w bagażniku mogą być ale tylko dla dzieci i to na niezbyt długa trasę. Bardzo dobre nagłośnienie. Z poprzedniego auta zabrałbym lepiej działające odprowadzanie wody na dach a nie na boczną szybę kierowcy i...
~Markson
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
po półrocznym użytkowaniu bardzo duże zadowolenie. zarówno jako auto rodzinne jak i firmowe. nie wyobrażam sobie słabszego silnika niż benzyna 2.4 - jest kapitalny. świetnie rozwiązana przestrzeń bagażowa (przesuwana tylna kanapa, rozkładana ławeczka, dodatkowe siedzenia ukryte pod podłogą bagażnika. z dodatkowych siedzeń korzystaliśmy już w zestawie 5 dorosłych i 2 małych dzieci na fotelikach zamontowanych na tych siedzeniach w bagażniku....
~tomek
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
za tą cenę bardzo ok. Jak na razie bez usterki.denerwują plastiki np w drzwiach. Materiał na siedzeniach również mógłby byc lepszy. Doskonałe nagłosnienie. Bardzo funkcjonalny samochód, w swojej klasie zdecydowanie najbardziej pojemny.
~azab
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Bardzo dobre, funkcjonalne nie sprawiające żadnych problemów auto.Dobrze chodzi na gazie.Dobra dynamika.Samochód bardzo uniwersalny . Siedmio osobowy ,co prawda trzeci rząd wyłącznie dla dzieci ale u mnie się przydaje.Napęd 4x4 i spory prześwit zimą i poza szosą nie do przecenienia.
~Antyey
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Zasadniczo bardzo dobre auto, za naprawdę przyzwoite pieniądze dostajemy sporo. Przy wyborze rozważaliśmy także RAV4 i CR-V ale outlander bije je na głowę pod względem wyposażenia czy przestrzeni. Fakt, faktem nie zdecydowałbym się na ponowny zakup tego samochodu nie mniej jednak - w swoim przedziale cenowym, chyba najlepsza oferta na rynku.
~Art
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Jak na tą masę, 170 KM, skrzynię automatyczną rewelacyjne osiągi, niestety osiągi widać tylko mając stoper w ręku, przy bezstopniowej skrzyni nie ma dużej frajdy z przyspieszania. Posiadam najdroższą wersję wyposarzenia i kilku drobiazgów mi brakuje, np. podgrzewanie przednich wycieraczek, czujników z przodu
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Outlander II 2.4 MIVEC 170KM 125kW
11,9
13,5
~jankess32
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Świetny samochód dla osób które szukają auta SUV/CROSSOVER w przystępnej kombinacji cena/utrata wartości w latach. W swoim segmencie dla mnie najlepsze.
~Yamato-r
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu mimo że przy kupnie nie byłem przekonany. Bardzo dobre nagłośnienie.
~rafal
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Tu nie ma zaskoczenia, efekt długich przemyśleń, kalkulacji i porównań.
~Tomek
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Trochę brakuje mu mocy, ale generalnie do tego modelu silnik 2.4 to min (Silnik)