Lista ocen Mitsubishi Outlander II 2.4 MIVEC 170KM 125kW 2009-2012 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jankess32
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Świetny silnik i spalanie. Można nie wierzyć, ale jeżdżąc zgodnie z przepisami prawa o ruchu drogowym spala 9,0-9,5 litra gazu w cyklu mieszanym. Jednak to też zasługa super instalacji LPi Vialle. Poprzedni właściciel zrobił na niej 50 000, ja 120 000. Bez serwisu. Jedyna książkowa regeneracja pompy, na tyle km.
~rafal
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Minus za nie-domykające się szyby pasażerów (tylko kierowcy ma tę opcję). Minus za brak regulacji kierownicy przód/tył (jest tylko góra/dół). Niesamowicie wygodne rozmieszczenie przycisków na kierownicy (nie myślałem, że może być coś lepszego niż fordowski pilot pod kierunkowskazem).
~Antyey
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Z przodu siedzi się wygodnie. Nawet przy dłuższych trasach, pełna elektryka fotela naprawdę pomaga dobrze go ustawić. Zdecydowanie brakuje regulacji kierownicy w pionie. Brak regulacji odcinka lędźwiowego fotela nie jest bardzo odczuwalna.
~Art
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Wszystko pod ręką, obsługa intuicyjna poza włącznikiem podgrzewania siedzień - uniejscowienie fatalne. Żeby zobaczyć w jakiej pozycji ustawione jest ogrzewanie trzeba się porządnie przechylić - nie polecam sprawdzać w czasie jazdy.
~tomek
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Pasuje mi ze nie ma żadnych fajerwerów i jest troche ascetyczny w porównaniu z obecnymi tendencjami. dostepny był rownieżz wyswietlaczem z którego zrezygnowałem i jestem zadowolony. takich już nie produkuja
~LafarM
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Wszystko pod ręką. Nie mam się czego przyczepić. Sterowanie głośnością radia, sterowanie CD czy odbieranie rozmów - wszystko mogę zrobić z przycisków na kierownicy.
~Amarian
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
Brak osiowej regulacji kierownicy na spory minus, poza tym dobrze.
~Markson
SUV 2.4 MIVEC 170KM 125kW
bardzo podobała mi się poprzednia buda, z nową musiałem się oswoić. bardzo na +
~Yamato-r
Jak u innych