Lista ocen Opel Astra H GTC (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bart
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Przez dwa lata eksploatacji, kompletnie nic się nie zepsuło ! Jedyna rzecz do zrobienia to tłumik ale to było spowodowane wyjazdem w góry i jazda w koleinach zamarzniętych i wystających. Komfort jazdy bardzo wysoki jeśli nie ma dziur, jeśli są... to przejmujemy cały impet na siebie. Mam fotele recaro oryginał z airbagami są super !!! Ale przednia szyba powinna być panorama bo nie widać jak się stoi na światłach jakie się świeci. Ogólnie miałem...
~Karol
GTC 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Jest kilka denerwujących rzeczy - jak np łamiące się/wypadające od patrzenia zaślepki listw dachowych albo wadliwy silniczek zamykania klapy obiegu powietrza zamkniętego (przez to w środku może nadmiernie zbierać się para). Nie wspomnę o przeciekającym boczku drzwi... (pisałem o tym w podsumowaniu wyżej).
~Adam
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Szczerze powiedziawszy kupując Astrę GTC spodziewałem się większej usterkowości - a tu miła niespodzianka. Inna sprawa, że regularnie rok w rok serwisuję auto. Poza planem zepsuł się jedynie termostat i łączniki stabilizatora były do wymiany- podobno standard na naszych drogach.
~Bartłomiej
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Czujnik ciśnienia paliwa dawał mi w kość przez co falowały obroty. Wymienione zostało za ok 500 zł i póki co jest spokój. Świece wymienione. Koszt również nie duży. Reszte małych rzeczy robione są na bieżąco przy wymianie olejów i filtrów.
~Lucca
GTC 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Po zakupie wymieniłem tylko sworznie przednich wahaczy - efekt naszych dróg. Zanim silnik się rozgrzeje, komputer pokazuje mi, że jest za mało płynu w chłodnicy, a poziom jest ok. Pewnie czujnik ześwirował, więc będzie trzeba go wymienić ;)
~Mateusz
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jedyne co mi się przydarzyło Zaraz po zakupie tego samochodu doświadczyłem spadku mocy, kontrolki silnika oraz "duszenia" się jednostki.. Po wymianie cewki zapłonowej (koszt.300 zł oryginał) odpukać jeżdżę bez problemow.
~Magda
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Drobne usterki (łączniki, tuleje, pompa paliwa i ręczny) wyszły mnie razem z wymianą mniej niż 500 zł. Rozrząd z wymianą też coś koło tego.
~Salerin
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Auto mam niecały rok i z drobnych usterek przypominam sobie wymianę łącznika stabilizatora + tuleja, koszt wymiany ok 180 zł. Zawsze odpala.
~polecam
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Samochód posiadam od roku, przejechałem ok. 30000km, wymieniałem z części jedynie łączniki stabilizatorów koszt ok. 50pln za komplet. Pozatym brak usterek.
~Andrew
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
akumulator od razu poszedł do wymiany, koszt 280żł aku był po prostu słaby co się okazało w naszą pierwszą wspólną zimę...
Opel Astra H GTC