Lista ocen Opel Astra H GTC (39) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Igor, 26 lat. i-gore@email.it
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Trzyma sie zakretow rewelacyjnie. Z wlaczona opcja \"Sport\", to juz prawie jak po szynach! Twardo, ale nie przesadzone. Uklad kierowniczy tez bardzo dobry, tez odczuwalna zmiana na plus w opcji \"Sport\". Na autostradzie nie meczy, nie wibruje, nie ucieka ani przesadnie miekki, idealnie bym powiedzial. Aczkolwiek po polskich drogach zle mi sie jezdzilo. Reaguje mocno na koleiny i dziury. Na szczescie na codzien korzystam z wlosko/szwajcarskich.
~pppiekarz
GTC 2.0 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Moja wersja ma seryjne sportowe zawieszenie (IDS+) i jest to baaaardzo fajna sprawa. Świetnie trzyma się drogi, wchodzi w zakręty, po wciśnięciu przcisku sport dostajemy troszkę większą dynamikę i jeszcze większe usztywnienie zawieszenia. Minus tego wszystkiego to oczywiście twardość, co przekłada się na wygodę, ale jeśli ktoś chce mieć sportowe auto... Do tego felga 18 :)
~Slavo58
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Jazda po zakrętach to czysta przyjemność :) choć moja astra zakuta jest w 18-stki i opony 225/40 i to tez kawał roboty robi. W mieście gdzie studzienki,dziury i koleiny występują najczęściej już tak fajnie nie jest :( ale to nie wina auta lecz stanu naszych \"ścieżek\" ładny asfalt=sama przyjemność z jazdy. Ps. polecam kretom drogę i przynajmniej 120km/h
~polecam
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Układ jezdny precyzyjny, zwłaszcza przy załączonym trybie SPORT, astra pozwala na wiele, kontrola trakcji trzyma ją jak przyklejoną do drogi nawet przy dużych prędkościach na ostrych łukach, jeśli jednak trochę przegniemy, musimy uporać się z podsterownością. Zawieszenie dość twarte ale pracuje cicho.
~freQ
GTC 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Świetnie trzyma się drogi. Pewnie pokonuje zakręty. Kontrola trakcji nie jest nadgorliwa. Jeśli mamy sprawne zawieszenie to nie dochodzą żadne dziwne dźwięki z jego strony. Dla mnie nie jest ani za miękkie ani za twarde - w sam raz. Spokojnie wytrzymuje nasze warunki.
~Adam
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Dobry kompromis pomiędzy pewnością prowadzenia a komfortem. Pomimo, że auto ma trochę sportowy charakter nie cierpi na tym za bardzo komfort pasażerów. Bardzo dobrze prowadzi się przy wyższych prędkościach, czuję się w tym aucie pewnie.
~rafał bandyk
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
prowadzenie swietne samochod trzyma sie drogi jak przyklejony szczegolnie na dobrych oponach letnich (dunplop sp sport maxx) na zimowkach gorzej ale to juz wina opon. esp włacza sie nie za wczesnie i nie zapozno. swietna sprawa.
~Magda
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Prowadzi się dobrze, ze względu na wagę mogę powiedzieć, że nawet nie telepie nią podczas wiatrów na autostradach. Kierownicą nie telepie, pedały nie drżą. Nie ma się do czego przyczepić.
~Azglahal
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Jak kupiłem auto znosiło je trochę w lewo myślałem że to przez oponę a okazało się po finalnym dotarciu do ASO że to wybity sworzeń z lewej strony. Naprawa w ASO 300zł czyli nie tak źle.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H GTC
6,3
8,3
9,5
~Karol
GTC 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Szeroki rozstaw osi jak na tak małe autko daje satysfakcję w prowadzeniu. Raczej sztywny. Wspomaganie ciężkawe, ale to pewnie zależy od stanu maglownicy i oleju.
Opel Astra H GTC