Lista ocen Opel Astra H GTC (34) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jestem zadowolony, naprawdę niezły poziom jak na kompakt. Nawet przy prędkościach autostradowych da się normalnie rozmawiać. No i dobrze, że nie skrzypią plastiki - nawet po kliku latach eksploatacji. Jedyne co - fabryczny sprzęt audio mógłby lepiej grać.
~Slavo58
GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
No tu już można pomarudzić :( tragedii nie ma ale ... mogłoby być lepiej, no choćby trochę lepiej. O ile do 100km/h jest bardzo cicho to powyżej 140 zaczyna robić się nieprzyjemnie głośno. Pytanie brzmi gdzie można pojeździć szybciej niż 140km/h ???
~polecam
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Silnik jest trochę głośny, jednak przy jeździe na trasie 90-130 km/h jest w porządku, szum wiatru jest stłumiony, do 160km/h mozna na spokojnie rozmawiać. Powyżej 200km/h na autostradzie trzeba podgłośnić radyjko ;)
~ernest_gajek
GTC 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Jeśli szukasz cichego samochodu, daruj sobie Astrę GTC. Przy 100km/h jest głośno w środku. Wyciszenie bardzo słabe. Z tylnej kanapy również nie słychać osób z przodu. Słabo
~pppiekarz
GTC 2.0 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
W mojej wersji wyciszenie było kiepskie, ale... Mam tłumik niefabryczny, no a poza tym sporotwa wersja GTC, więc nie spodziewałem się cudów jeśli chodzi o hałas
~Jakub
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Dla mnie jest idealnie, lubię dźwięk silnika itp. Jednak kilka osób zwrocilo uwagę że samochód jest trochę głośny. Myślę że zależy od człowiek. Stąd 3 gwiazdki.
~freQ
GTC 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Do 100-120km/h jest dobrze. Powyżej tej prędkości już słychać silnik i szum powietrza ( duże lusterka ). Gdyby był 6 bieg było by świetnie, ekonomiczniej i ciszej.
~Salerin
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Auto wydaje się być dobrze wyciszone, silnik słychać, ale to diesel. Nawet przy wysokich prędkościach nie ma problemu z rozmawianiem przez zestaw głośnomówiący.
~Bartłomiej
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Limuzyna to nie jest i przy prędkości autostradowej i powyżej zaczyna się robić coraz to bardziej głośno. W normalnych warunkach jest zadawalajaco.
~Andrew
GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
przez szybe panoramiczna czasem było głośno jak chciałem porozmaawiać ab yłęm w trasie zasuwałem podsufitkę bo akustyka tragedia
Opel Astra H GTC