Lista ocen Opel Insignia II Grand Sport (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
No tutaj przy identycznym wyposażeniu innych marek auto jest konkurencyjne, ale........ no właśnie jakość wykończenia i do tego mam zastrzeżenia. Po przejechaniu 5000 km pojawiły się ciche, tępe, ale jednak dźwięki z kolumny kierownicy jakby braku smarowania w konkretnym położeniu kierownicy przy jej obracaniu. Dodatkowo pojawiły się odgłosy drgania z okolic deski rozdzielczej po stronie pasażera - podejrzewam że blisko szyby przedniej bo gdy...
~Pietia
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Cena do jakości bardzo dobra. W szczególności że naprawdę dealerzy o dziwo dają duży rabat w porównaniu do innych marek. W podobnej cenie katalogowej do wybierałem między Mazdą, VW, Audi i procentowo najlepszą zniżkę uzyskałem właśnie w Oplu. A czy co tanie to drogi to się przekonam w ciągu najbliższych 2 lat.
~UTK2011
Grand Sport 2.0 Turbo 260KM 191kW
Cena do jakości super jak dla mnie, co dostajemy w aucie za prawie 200 tyś cennikowo to bardzo dużo w stosunku do konkurencji nowy samochód wybierałem z pośród kilku marek VW, Audi, Skoda, Mazda, Alfa. Największą zniżkę i dodatki dostałem w Oplu dodatkowo dokupiłem gwarancję na 4 lata
~Rambo
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Samochód bazowo kosztował 130000zł.Za konkurencję w tej cenie myślę można zapłacić podobne pieniądze. Różnice pojawiają się dopiero , gdy zaczynamy naprawdę negocjować. Opel dawał nam najwyższe rabaty. Poza tym ten samochód jest dla mnie po prostu piękny - ma to coś w czym jest lepszy od innych.
~Forek
Grand Sport 2.0 CDTI 210KM 154kW
O ile, można kupić słabszą wersję za ok 50-70k to za topową wersję jaką była ta nie dałbym tyle, ten samochód nie jest warty tak wysokiej ceny. Zwykłe wozidło jak najbardziej, ale w cenie o której piszę (rok 2024)
~Darek
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
jakość materiałów wnętrza wyjątkowo niska, sporo twardych a przez to nieprzyjemnych w dotyku plastików, które skrzypią praktycznie od nowości, cena trochę nadrabia bo tańsze od Skody
~Waldi
Grand Sport 2.0 CDTI 170KM 125kW
Ta wersja kosztowała 190.000zł ale jest wyposażona na full. Pasat w takie wersji kosztował o 20k zł więcej i nie miał świateł dynamicznych LED oraz Flex-ride.
~Przemek
Grand Sport 1.5 Ecotec Turbo 165KM 121kW
auto powinno kosztować około 60 tys bo za tyle można kupić dużo lepsze audi czy bmw czy merca obojętnie jakiego ale i tak lepsze od opla za 130 tys
~Kolorowy plastuś
Grand Sport 1.5 Turbo 165KM 121kW
Jakość spasowania zdecydowanie lepsza niż u konkurencji. Póki co nie ma żadnych niepokojących odgłosów z deski rozdzielczej ani z pozostałych elementów.
Dziennik kosztów dla Opel Insignia II Grand Sport
6,3
~PiDżej
Grand Sport 2.0 CDTI 210KM 154kW
Trzeszczące plastiki, liczniki po 80000 km, Sporo usterek. Cóż jest to Opel w rękach Francuzów z PSG, jakość i materiały kiepskie.
Opel Insignia II Grand Sport