Lista ocen Opel Omega B Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW 1994-2000 (47)

~robertfrankowski@vp.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Bardzo fajne auto o dużym poziomie użyteczności. Na pewno wygodne na długie trasy. Mam Omegę jako drugie auto w rodzinie, na miasto mam toyotę yaris. I taki zestaw jest ok , auta siebie uzupełniają. Po prostu Omega to duży, wygodny \"lekki krążownik\" którym doskonale pływa się po czarnych, spokojnych asfaltowych wodach :-)), uroku temu pływaniu dodaje tempomat, który sobie na autostradach uruchamiam.
~Miś
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
za te pieniedze- 6tys pln mysle, ze to samochod naprawde super, wielki jak bus, mocny jak tur, szybki jak strzala i wygodny jak tapczan, i do tego bezpieczny :-) czego chciec wiecej, daje duzo frajdy z jazdy-podstawa jest wylaczalna T/C i mozna cuda na drodze robic, zapewne kupie jeszcze raz omege ale pewnie mlodsza i z wiekszym silnikiem coz apetyt na moc rosnie :-)
~Cezar2906@interia.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Auto bardzo przestronne i wielofunkcyjne jako combi z silnikiem v6 jest to max przyjemności tym jeżdzić za tak przystępną cene , trzeba tylko trafić na orginał i nie wytłuczone ja szukałem pół roku i opłaciło się bardzo polecam do małej działalności i jako auto rodzinne na duże wypady .
~Chicano@o2.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Zalecałbym zastanowić sie do czego nam to autko będzie głownie służyc. Doskonały komfort, duża przestrzeń, pokaźna moc ale co za tym idzie wieksze złuzycie paliwa. Ale odradzam silników 2000 16V, nie ma czym jechać a złużycie takie samo.
~KRY
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Elegancka limuzyna za kase o wiele mniejsza niz klasowi konkurenci - audi, mercedes, bmw. Naprwde bardzo dobre i wygodne auto. Posiadam auto z prawie kompletnym wyposazeniem i do szczescia brakuje mi tylko tempomatu i podgrzewanych tylnich siedzen.
~Grzegorz
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Całość oceniłem na "4" ale myślę że można dodać "+". Takie wyposażenie i komfort gdzie indziej są znacznie droższe.Bagażnik Kombi wystarczył na zabranie na wczasy wszystkiego!!! co spakowała żona.Na dachu swobodnie jadą 4 rowery!!!
~zan.jac@wp.pl
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Postawiłbym 4 z dużym plusem ale nie ma takiej oceny.
3,8
~doprze
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Uważam, że Omega jest bardzo fajnym autkiem. zapewnia dużą porcję luksusu, w ładnym opakowaniu. Super się jeździ, nie ma problemu z wyjazdem wakacyjnym. naprawdę polecam.
3,8
~Draco67
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
ogólnie rzecz ujmując Omega jest to komfortowe auto w przyjaznej cenie wiele modeli szczególnie V6 dobrze wyposażone , extra polecenia na długie trasy , jeśli ktoś naprawdę dba i nie robi napraw w pokątnym garażu będzie długo użytkował , mankamentem jest zawieszenie ale to skutek jazdy po naszych drogach oraz pojawiające się ośrodki korozji ale polecam zrobiłem omegą prawie 200 tys km i w gruncie rzeczy większych powodów do narzekań nie mam...
Dziennik kosztów dla Opel Omega B Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
11,6
16,0
4,1
~Mazur
Kombi 2.5 i V6 170KM 125kW
Niezwykle wygodny samochód dla rodziny. Nie wymaga wariantu kombi, nawet gdy tuż za tylnym siedzeniem mieści się butla gazowa można tam schować wózek dziecięcy i spakować roznę na wakacje.
Opel Omega B Kombi