Lista ocen Renault Clio I (259) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adamboro@op.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Miejsca dla wysokiej osoby nie brakuje z przodu, z tyłu trochę gorzej, ale da się przeżyć. Mam prawie 2m wzrostu i na miejscu kierowcy miejsca mi nie brakuje, ale przy dłuższej jeździe odczuwa się zmęczenie nóg spowodowane krótkim siedziskiem foteli.
~tiger:)
Hatchback 1.2 55KM 40kW
jesli chodzi o osoby siedzace z tylu to maja malo miejsca za mna z tego wzgledu poniewaz ja odsuwam siedzonko na maxa i odchylam do bocznego slupka . Nio i mala wada techniczna :P siedzenie nei rozklada sie do konca (dla zorientowanych o co chodzi ;) )
~mieku
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Z przodu masa miejsca. Wiele wspolczesnych i wiekszych aut nie oferuje tyle co clio I. Z tylu troche gorzej, ale jak na 3 drzwiowe male auto to i tak calkiem niezle. No i bagaznik - porownywalem wielkosci i malo ktore auto z tego segmentu ma tak duzy.
~sad222@o2.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
jak na małe autko miejsce przestrzeni jest całkiem sporo. mimo sporych rozmiarów (190cm, 130kg) jeździło mi się nim wygodnie. Z tyłu ciasno, ale na 4 osoby wystarczy. trochę zbyt niski jest i ma za krótkie fotele.
~Siwy19GNIEZNO
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Wielki PLUS Clio !! Miejsca na 4 średniej wielkości osboby na serio dużo jak na tak małe auto !! bez problemu sie podrózuje. (Ojciec ma Fieste 98 rok wiec tam to jest mało miejsca... nie wspominając o Corsie 91 !! )
~PunkNeverDie sXe
Hatchback 1.4 75KM 55kW
dla kierowcy ok ja mialem praweie max do tylu fotel odsuniety i w wersji lekko lezacej , natomoast mysle ze stlu slabo chciaz da sie podrozowac itd ale jednak to niejest duzy samochud wiec niema co wymagac z tylu salonu
~MrTea
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jak na samochod tej klasy uwazam ze ilosc miejsca jest duza .. 4 dorosle osoby spokojnie moga jechac dalej niz na wycieczke za miasto .. :) Bagaznik 260l tez jak na ta klase samochodow jest duzy (np. Peugeot 106 ma 215l )
~tomash_pg
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Duzo miejsca zarowno na przedniech jak i tylnych miejscach. Mam wrazenie ze oparcia foteli zbyt malo sie podnosza, tzn. przy maksymalnym ich wyprostowaniu czlowiek ciagle ma wrazenie ze lezy, mogly by bardziej sie podnosic :)
~Julek, Białystok
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
samochod maly na zewnatrz ale duzy wenatrz, sporo mijesc dla kierowcy i 3 pasazerow, pakowny bagaznik(nieraz 4 osoby i wakacyjne bagaze, namiot, spiwory, rzeczy osobiste) jak na tak nieduzy samochodzik naprawde dobrze.
Dziennik kosztów dla Renault Clio I
~shozo@op.pl
Hatchback 1.8 i 110KM 81kW
Auto jest zbudowane na innej płycie podłogowej niż modele z silnikami 1.2 czy 1.4 dlatego w tym clio jest nieco więcej miejsca (w środku jest szersze). Dostęp do środka utrudnia tylko jedna para drzwi -ale w końcu to auto sportowe.