Oceny Seat Exeo ST

Seat Exeo ST - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Exeo ST

~JP 72
Seat Exeo
Ogólnie bardzo dobry samochód. Nie słuchajcie wpisów typu: słabe zawieszenie, ergonomia do niczego, twarde zawieszenie, ciasno, itp. Jeździłem kilkunastoma różnymi samochodami- od kompaktów po klasę średnią i wyższą (np. Audi A6). Seata jako nowego, na pewno bym nie kupił- za drogi. Natomiast jako samochód używany, jest godny polecenia. Cichy w środku, stosunkowo wysokiej jakości materiały wykończeniowe, duże lusterka zewnętrzne, pewny w...
~VaGMaster
Seat Exeo
Witam ponownie. Po przejechaniu 20tys kilometrów mogę napisać więcej o seacie jeśli chodzi o jazdę i silnik wszytko mile zaskakuje ale polskie drogi psują zachwyt auto ma twarde nie mal sportowe zawieszenie które super spisuje się na dobrych trasach i ostrych zakrętach ale takich mamy 20 % w naszym kraju a reszta wygląda czasem jak poligon co niszczy komfort jazdy ale wracając do opinii co do technicznej strony to seat mile zaskakuje silnik...
Seat Exeo
Według mnie EXEO ST to bardzo udany i trafiony model. Jest ładny, komfortowy, bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach z AUDI (to w praktyce jest A4 model B7). Jakością wykonania oraz jakością użytych materiałów znacznie przewyższa większość marek i modeli z tej klasy. Wnętrze samochodu nie poraża przestrzenią, ale nie jest jest małe. Rozumiem, że każdy widzi co kupuje i czy miejsca jest wystarczająco, czy jednak musi mieć karawan w postaci Mondeo...
Seat Exeo
Auto bardzo fajne - idealne dla młodej rodziny 2+2, lub Rodziny bez dzieci/z dorosłymi dziećmi. Ma mnóstwo zalet (jakość wykonania, ergonomia, przyjemność prowadzenia, geny Audi A4) i trochę wad (główna - przestrzeń w środku, wygoda podróżowania na długich trasach, cena zakupu i ceny opcji dodatkowych). Generalnie jest ok i na pewno jest to lepsza propozycja niż VW golf kombi czy Skoda Octavia Kombi.
Seat Exeo
Dla mnie to auto które w 100% spełnia potrzeby. Jest pakowne, ładne i dobrze jeździ. Do tego się nie psuje. Dobrze, że SEAT utrzymał jakość wykonania i użytych materiałów zgodną z pierwowzorem czyli AUDI A4. Wielki plus za zmianę zasilania w dieslu - CR jest o niebo lepszy od PD.
~tomasz
Seat Exeo
Jedyną wadą/zaletą jest to, łatwo go pomylić z Audi poprzedniej generacji. Hiszpanie mogli go chyba bardziej zindywidualizować z zewnątrz. Środka lepiej nie tykać, mistrzostwo świata w jakości materiałów i ich spasowaniu.
~Ojciec rodziny
Seat Exeo
To moje pierwsze auto, z którego jestem całkowicie zadowolony. Poziom wyposażenia, jakość materiałów i spasowania, układ jezdny i silnik - wszystko zasługuje na pochwałę. Dzięki temu, że konstrukcja ma już swoje lata okazuje się być dopracowaną w 100%. Za cenę auta segmentu D dostajemy auto klasy premium. Dla mnie bomba. No i ta bryła - uwielbiam kombi, a EXEO to jedno z najładniejszych jego wydań na rynku.
~Henrys
ST 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Seat Exeo
Wszytko wyżej już napisałem dodam tylko,że dodatkowo skóra(5+),biksenon system bose 10 glośników+woofer(gra bosko ;-))(6)najlepszy możliwy dodatek i to tylko za 2490 ;-)pełny park tronik podgrzewane fotele itd.itp;-)
~Kierowca
Seat Exeo
Auto spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jest ładne, przestronne (ale nie karawan), super wyciszone. Do tego należy dodać bardzo bogate wyposażenie, wysoką jakość materiałów, miękkie plastiki i bardzo dobre (jak w autach premium) spasowanie. Silnik kulturą pracy i ekonomią użytkowania dopełnia szczęścia. Cieszy mnie, że po zakupie jestem przekonany o trafności wyboru.
Seat Exeo
Dopiero przesiadłem się w EXEO ST. Mam nadzieję, że będzie się sprawował tak jak wygląda. A wygląda super z zewnątrz - w środku jakość materiałów i wykonania bardzo wysoka. To auto cieszy wzrok właściciela i faktycznie chce się nim jeździć. Ilość dodatków i przydatnych opcji zadziwia. Będę na bieżąco opisywał wrażenia z jazd i eksploatacji.