Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback (147)

~CHUCK
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
polecam dla osób, które nie chcą się za bardzo afiszować na mieście.
~Wtec
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Jak w starej Fabce, bez zarzutu, miałem starego sedana od 2002 z silnikiem 1,4 (75KM), nowy HB waży więcej niż sedan, więc różnica w dynamice nieduża. (Silnik)
3,7
~hallk@wp.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Dobrze skrojone auto dla kowalskiego. Bardziej komfortowe w moim odczuciu niż corsa czy też fiesta.
~voy
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
trzeba powiedzieć sobie jedno - z tego samochodu, zwłaszcza z trzycylindrowym TDI, porsche to nie będzie, za to jeżeli ktoś szuka prostego i taniego w eksploatacji samochodu, dobrze trafił. Może to i prawda, że skody są nudne, ale za to mile uśmiecham się, jak otrzymuję z serwisu telefon, czy aby umówić mnie na wizytę, czy mam do założenia zimowe opony, bo to już listopad (!!! - zero żartów - polecam dealera skody w Pszczynie) ... i dostaję...
~Patryk
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Idealne auto dla osoby szukającej dobrego stosunku pomiędzy ceną i jakością. Moja wersja jest totalnie podstawową. Wymagam przede wszystkim bezawaryjności, klimatyzacji i wygodnych foteli - to auto wszystko zapewnia.
3,5
~...
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Generalnie samochód spełnia oczekiwania małego auta miejskiego. Silnik pomimo tragicznej kultury pracy jest dość ekonomiczny. Dynamika wystarcza tylko do miasta. Ma klimatyzację, radio. Nie spodziewałem się niczego więcej po tym samochodzie i tak też jest w rzeczywistości.
~An
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Bardzo poręczne i zwinne auto w mieście. Na trasie wyprzedzanie przy 2 osobach na pokładzie bez większych problemów, jednak przy komplecie pasazerów trochę brakuje mocy i wskazana jest ostrożność przed podjęciem manewru wyprzedzania.
4,1
~Marti
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Zacznijmy od silnika, jesli chodzi o kulture pracy (chodzi jak kosiarka do trawy 3c robi swoje) i osiagi to kiepsciutko (aby jakos to jezdzilo to trzeba krecic, mimo tego ze to samochod na \"gnój\"), jesli chodzi o spalanie to ok. Samochod nawet niezle wykonany, plastiki mile w dotyku, wszystko na swoim miejscu. Ja na wyposazeniu mam klime, elektryke w przednich szybach i 2 poduchy. Jako samochod prywatny NIGDY bym go nie kupil, ale joko...
~bp
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
To tylko silnik 3 cylindrowy ale można sie przyzwyczaić. Wg mnie wystraczająco eleastyczny do spokojnej jazdy wystarczający (Silnik)
~Tomek
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
Wielu ludzi pisze głupoty na temat tego modelu, lecz ja jestem bardzo zadowolony, a to jest najważniejsze by być takim po wydaniu tylu pieniędzy.
Skoda Fabia II Hatchback