Lista ocen Skoda Fabia II (192) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mst321
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Największy plus skody w tym segmencie. Wyjazd na wakacje do Włoch w 4 osoby z pełnym bagaznikiem udał sie bez problemów, nikt nie narzekał na brak miejsca :) wsiadajac do samochodu nie czuć tego ze jest sie w aucie segmentu B.
~szkoda Fabia
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Kupując to autko cudów się nie spodziewałem, ale w środku całkiem sporo miejsca. Może to nie super komfort, ale wygodnie mi się jeździ. Chociaż przy maksymalnym położeniu fotela kolano zahacza mi o krawędź radia
~Nikodem
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Regulacja kierownicy i fotela pozwala \"wpasować\" w samochód. Jako kierowca wysoki, mam miejsca pod dostatkiem. Jest to samochód mały, ale maksymalnie wygospodarowano miejsce dla wszystkich pasażerów. Dla rodziny 2 + 2 jest idealny.
~Jimmy
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Autko małe, ale miejsca w środku dość. Oczywiście w wygodnie podróżują nie więcej niż 4 osoby o wzroście nie większym niż 200cm - ale przecież to segment B. Na plus zaliczę wysoko umieszczony dach i dużą przestrzeń nad głową.
~Jan Sz
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Z przodu miejsca jak w naprawdę potężnym samochodzie,kierowca ubrany np.w płaszcz zimowy przy zmianie biegów nie trąca pasażera siedzącego na przednim siedzeniu,co w innych samochodach nawet Pasacie jest normą
~nikus
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na mały samochód, przestrzeni jest bardzo dużo, szczególnie w kierunku \"na wysokość\". Ale moim zdaniem jest to auto tylko na 4 osoby. Przy mocno odsuniętym fotelu kierowcy, tylni pasażer o dużym wzroście ma już problemy.
~Adam R
Hatchback 1.2 i HTP 60KM 44kW
jak na takie autko jest zaskakująco przestronna. 4 osoby dadzą rade nawet w dłuższej trasie. Możliwość regulowania kierownicy w dwóch płaszczyznach i regulacja wysokości fotela kierowcy są nieocenione.
~Kobieta
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Wcześniej miałam nieco większy samochód gabarytowo, ale miejsce wewnątrz było mniej. Bardzo wygodny fotel dla kierowcy w możliwością regulacji wysokości, co dla niewysokiej osoby jest super wynalazkiem.
~MarcinLo
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Przeszkadza ten praktyczny schowek pod radiem - obija się kolanem. Z przodu jest miejsca w sam raz, za to z tyłu ponadprzeciętnie dużo. Nowsza Fabia III tyle nie ma.

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Majkelos
Kombi Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Przestrzeń dla kierowcy wystarczająca, dla pasażera z przodu luksusowo. Z tyłu nastoletnie dzieciaki nie narzekają aczkolwiek wysokie osoby odczują z tyłu pewien dyskomfort.