Lista ocen Skoda Fabia II (191) - Widoczność

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Termitek
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Auto twarde. Ma to swoje zalety ponieważ prowadzi się świetnie w zakrętach. Natomiast przy nierównej drodze buja całością i czuć każdy kamyk.
~Miro
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Ma dość duże szyby. Niestety szerokie słupki przedniej szyby dość znacznie ograniczają widoczność. Lusterka dość duże z dobrą widocznością na pasy ruchu.
~Termitek
Hatchback Facelifting 1.2 TDI CR DPF 75KM 55kW
Kiepsko wypada widoczność po bokach. Martwe pole jest bardzo duże i często kręci się głową aby wszytko ogarnąć. Lusterka na plus ponieważ są duże.
~pierre
Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
szeroki tylny słupek przeszkadza przy cofaniu - polecam czujniki cofania (2 razy wkomponowałem zderzak w słupek na parkingu zawsze w taki sam sposób)
~Wojtek 1961
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 85KM 63kW
Jest O/K nie mam zastrzeżeń,szyby elektryczne bez zarzutu, lusterka super nie spodziewałem się ze zewnętrzne takie duże i tak świetnie widać.
~Kajojut
Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW
To mały samochód w którym wyczucie gabarytów to nie problem. Mam fabryczne czujniki parkowania, więc czasami parkuje poprostu na słuch.
~bulldog
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Tu niestety mankament.Jeśli podjedzie się pod światła to często nie widać czy już jest zielone.Lusterka w porządku ,do tyłu dobra widoczność.
~Marti
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Szerokie słupki z przodu czasami utrudniaja troche widocznosc na skrzyzowaniach i rondach, ale poza tym moze być. Widoczność do tyłu też mogła by być lepsza.
~Piotrek
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
W sumie w normie, mały minus za niską krawędź przedniej szyby, przez co na światłach muszę kłaść się ka kierownicy i wypatrywać zielonego :)

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Fliperas
Kombi 1.2 70KM 51kW
Z przodu i tyłu, bardzo dobrze. Duże lusterka też pomagają. Trochę przeszkadza szeroka belka między oknem z boku a oknem bagażnika, ale to w końcu kombi.