Lista ocen Skoda Kodiaq (49) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Wielkie auto, wielkie szyby, wysoka pozycja. Super! Poza tym cala armia sensorów i czujników plus kamery 360'. Niczego więcej chcieć nie można.
~Adam
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
tak samo dobrze. do przodu jak i do tyłu. kamera cofania bardzo pomaga, bo mam wrażenie że czujniki parkowania są przewrażliwione.
~Saylo
SUV 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
Widoczność jest bardzo dobra, nie można narzekać. Kamera 360° mogła by pokazywać dalsze otoczenie samochodu (za duży zoom).
~Sheyk
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Dobra widoczność za kierownicą do przodu i do tyłu. Nie wyobrażam sobie parkowania tym autem bez kamer widoku 360 .
~Maciej
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Czytałem przed zakupem że z widocznościa kiepsko. Nie podzielam tej opini wszystko widać. Kamery cofania mam ale nie używam
~Owner
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
To duży samochód, więc widoczność do tyłu jest ograniczona, ale czujniki parkowania lub kamera rozwiązują problem.
~wujo87
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Taka sobie, szczególnie do tyłu. Polecam dopłacić za kamery 360 stopni (ile by one nie kosztowały). Żałuje że nie dopłaciłem.
~Albert
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Widoczność we wszystkich kierunkach bardzo słaba. Bardzo mała powierzchnia szyby przedniej i szyb bocznych.
~Albert
~Krys
SUV 2.0 TDI SCR 200KM 147kW
bez uwag, dobra widoczność z przodu i z tyłu, samochód wyposazony w czujniki i kamerę