Lista ocen Skoda Octavia II Kombi Facelifting (43) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mietek
Kombi Facelifting 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Polecam wersję z lepszymi fotelami, są bardziej kubełkowe. Fotele oceniam zdecydowanie wyżej niż np. w Astrze IV, które były koszmarne.
~Egon
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Dość wygodne auto, dość miękkie resorowanie. WAŻNE: to nie jest auto, gdzie z tyłu można zmieścić 3 foteliki dla dzieci. ...a wydawało się, że jest.
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Jak pisałem wcześniej, 4 duże osoby jadą, jak w limuzynie. Jechaliśmy 2 razy na wakacje po ponad 2500km w 5 osób i też bez większych problemów.
~Ojciec
Kombi Facelifting 2.0 TFSI 200KM 147kW
Jeśli mówimy o rodzinie o wzroście w przedziale 170-180 cm (czyli mojej) to z tyłu miejsca jest zdecydowanie za mało (fotele pokopane zawsze)
~Tomek
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Wystarczająco jeśli masz 185 cm wzrostu dla wyższych nie wiem trzeba się przymierzyć.
~Adam.
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Przestrzeń zadowalająca choć dla piątej osoby na tylnym siedzeniu ( dziecka ) trochę ciasno i sztywno.
~Pawel0077
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Dużo miejsca jak na kompakta, nikt nigdy nie narzekał jadąc w piątkę. Bagażnik również ogromny.
~pit37
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
paruje w czasie deszczu, pomimo wymienionego filtra kabinowego - trzeba włączyć klimę
~Kanonier
Kombi Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Z tyłu jak dla mnie trochę ciasno - na szczęście rzadko tam jeździłem. Z przodu ok ale bez szału.
~<)
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
kanapy na 5- ale bagażnik to 1 tak nieustawnego nigdy nie miałem niby ogromny ale tylko niby
Skoda Octavia II Kombi Facelifting