Lista ocen Suzuki S-Cross (12) - Karoseria

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz P.
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Subiektywna ocena, ale kupiłem ten model po wprowadzonych zmianach, które mnie zauroczyły. Zwłaszcza przód. Wcześniejsza wersja bardzo mi się nie podobała. Mając świadomość, że to Japończyk zabezpieczyłem antykorozyjnie i zamontowałem osłony pod spodem. I jeszcze jedno bo często słyszę o twardych plastikach Nie twierdzę, że nie - to prawda - są twarde, ale co z tego skoro nic nie trzeszczy nawet podczas jazdy po nierównościach. I jedno...
~franek88
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Nie podoba mi się kilka detali, te gumowe uszczelki przy oknach nie są estetycznie spasowane. Jednak to nie problem samego Suzuki tylko większości współczesnych aut. Od spodu jest za mało zabezpieczeń. Przydałyby się płyty osłonowe. Elementy napędu jak wał, też mogłyby być umieszczone jakoś lepiej. Wydaje się też że auto nie ma ocynku.
~Piotr
Crossover 1.5 DualJet Strong Hybrid 116KM 85kW
porównując do Vitary którą także patrzyłem w salonie sprawia wrażenie zdecydowanie lepszej wykonanej, natomiast jak każde auto tego producenta jest lekkie przez co jest podatne na silne boczne podmuchy wiatru przy prędkościach autostradowych.
~TheRealIzzi
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Plastik aż śmierdzi. Szczególnie w wersji Premium. W codziennym użytkowaniu nie jest to aż tak irytujące, jednak karoseria jest niczym z auta sprzed 15 lat. Ale może klienci Suzuki to lubią...
~JxG
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Mam wrażenie, że to najsłabszy punkt tego auta. Zdarzył mi się odprysk lakieru po uderzeniu od zapięcia pasa i ogólnie blacha bardzo elastyczna co świadczy o jej grubości.
~Andrzej
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
1) Tył mógłby być ładniejszy ... 2) Fajnie by było, jakby w jakichś opcjach pojawiło się automatyczne zamykanie tylnej klapy.
~Mizak
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Sprawia wrażenie, że blacha jest cieńka i ma się zaraz rozpaść. Ze strachu często zamykam bagażnik na dwa razy.
~Suzuki 4x4
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Słabe zabezpieczenie antykorozyjne chociaż jest poprawa w stosunku do SX4. Lakier miękki poddatny na zarysowania.
~Uldar
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Jest OK, w porównaniu do innych nowych aut.
~Matpia
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Na tę chwilę nie mam nic do zarzucenia.