Lista ocen Suzuki S-Cross (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz P.
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Układ kierowniczy mógłby być odrobinę sztywniejszy, choć z drugiej strony ten samochód służy do innej jazdy niż pojazdy sportowe. Przejazd przez torowiska i nierówności wywołują u mnie uśmiech. W porównaniu z MB C250 z 2015 r. (AMG), gdzie bałem się o plomby w zębach, teraz mam po prosty komfort. Układ hamulcowy mógłby być lepszy. Według mnie droga hamowania jest za długa. Choć znowu trzeba stwierdzić, że to nie samochód sportowy.
~Piotr
Crossover 1.5 DualJet Strong Hybrid 116KM 85kW
do miasta świetnie się nadaje, lekki oraz precyzyjny, drogi krajowe także jest dobrze auto jedzie na wprost bez zbędnych korekt toru jazdy, natomiast drogi ekspresowe oraz autostrady wymagają nieco więcej uwagi, lecz w tej sytuacji pomaga system aktywnego utrzymania na pasie ruchu który w pewien sposób usztywnia układ kierowniczy i auto staje się pewniejsze w prowadzeniu.
~Andrzej
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Nie mam zastrzeżeń. A bezproblemowość parkowania w mieście (krawężniki) i łatwość pokonywanie nierówności gdzieś na trasach po przesiadce z nisko-zawieszonego kombii do teraz wywołuje uśmiech zadowolenia na twarzy kierowcy i pasażerów !!
~TheRealIzzi
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Układ niestety jest jak z gumy. Auto nieco usztywnia się przy wyższych prędkościach, ale do precyzji jest mu bardzo daleko. Niestety takie zestrojenie całkowicie zabija przyjemność z jazdy.
~Mizak
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Precyzyjny, dokładny. Rewelacyjnie radzi sobie na górskich serpentynach więc tym bardziej poradzi sobie na drodze powiatowej.
~JxG
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Jak na razie nie mam zastrzeżeń. Zrobiłem kilkaset kilometrów na mokrej, suchej i zaśnieżonej nawierzchni i jak dotąd bez zastrzeżeń.
~franek88
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
To auto z tych z mocniejszym wspomaganiem. Dość twarde zawieszenie. Nie buja się zanadto na zakrętach.
~Matpia
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Czuły układ sterowania, prowadzi się dziecinnie prosto. W terenie i progach zwalniających chodzi dość miękko.
~Uldar
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Jest OK, nie jest to auto do dynamicznego pokonywania zakrętów
~Ryszard
Crossover 1.4 BOOSTERJET 129KM 95kW
Dosyć twarde zawieszenie, może przy 4 osobach będzie lepiej.