Lista ocen Suzuki Swift IV (214)

~lidamara
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Idealne auto do miasta, ale w trasie tez dobrze się spisuje. Nawet z silnikiem 1.3 zaskakuje w trasie \"kopem\" powyżej 4000 obr. i super trzymaniem w zakrętach i daje na prawdę SUPER frajdę z jazdy. Kiedy szukałam samochodu, i zastanawiałam się nad Coltem, to przedstawiciel Mitsubishi bez zastanowienia powiedział, żeby brać Swifta, i do tej pory nie żałuję. Pasażerowie czasem narzekają przy wsiadaniu (wersja 3D), ale robią to na własne...
3,2
~arczi
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Żonie się podoba, ale przereklamowany samochód dla mnie. Miał być japoński fajny, bezawaryjny samochód do miasta, ale nie do końca tak wyszło. Chyba suzuki to z nazwy japoński jest. Auto ładne i zgrabne, ale mechanika lakier i wykończenie to bliżej chińczyków.
3,3
~przemo
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Auto mało popularnie u nas i ładne. Silnik może być, zawieszenie na dobre drogi OK. Jakość wykonania jednak poniżej oczekiwań. Dla mnie jak się weźmie pod uwagę cenę, jakość i wielkość auta to nie warte zakupu. Choćby koreańczycy dają więcej za mniej.
4,1
~raph
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Samochód do miasta jak i podróży idealny (dla dwóch osób, bo bagażnik jest malutki). Bardzo dobre wyposażenie: 2x poduszki powietrzne, wbudowane radio z mp3 + 6 głośników, elektryczne szyby (to już chyba standard) i podgrzewane lusteraka + tylna szyba, manualna klimatyzacja, sportowa skurzana kierownica wraz z panelem do sterowania radiem! (bardzo wygodne). Wypisane przeze mnie opcję są standardem dla SUZUKI!
~aro103@wp.pl
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Uważam że jest to idealny samochód dla młodych ludzi. Nowoczesna sylwetka oraz bogate wyposażenie sprawiają że autko naprawdę wyróżnia się z tłumu. Świetnie sprawdza się w mieście, lecz podróż w trasie nie jest w nim szczególnie uciążliwa. Dobre przyspieszenie oraz małe zużycie paliwa sprawiają że tym autkiem można też zaszaleć. Ogromny plus za niezawodność. Uważam że obecnie jest to najlepsze autko w swojej klasie. Kto się nim raz przejedzie,...
~adam1984
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Wszystko co miałem do przekazania zrobiłem to w poszczególnych opisach... Posiadam to auto zbyt krótko żeby móc wnikać w szczegóły.
3,5
~Markus82
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Da się jeździć, ale cudów nie ma. Robi dużo hałasu, jak nie patrzysz na prędkościomierz to masz wrażenie, że jedziesz jak głupi, a po zerknięciu... 110kmh :). Generalnie jedzie dopiero powyżej 4-5 tys obrotów, a niżej jest dość słabo niestety. W codziennej eksploatacji ciężko wykorzystać tą moc. (Silnik)
3,1
~Misiu
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Ładny, zgrabny ale technicznie przeciętny samochód. Do miasta dobre wymiary, łatwo parkować. Niestety tandetne materiały środka, nie za dobrze spasowane. Mizerna skrzynia biegów, głośna, spalanie za wysokie.
~czarny swift 3city
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
dzielny samochodzik, w 2005 sprzedano 478 swiftów, z tego 1/3 wersja trzydrzwiowa - jest to jeszcze orginalny/nietypowy zakup
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV
5,4
7,7
3,2
~Dominik krak.
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Ładne ale niekoniecznie niezawodne auto do miasta i tyle. Gdzie ta japońska jakosc i precyzja ? Teraz szukałbym innego auta, suzuki mnie zniechęciło do swoich wyrobów.