Lista ocen Suzuki Swift IV (214)

~Ali
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jak dla mnie Swift jest jednym z najładniejszych i najoryginalniejszych w swojej klasie - obejrzy się za nim prawie każda kobieta a jak mamy ponad 4 tysiące na obrotomierzu to i z zainteresowaniem każdy facet... Co najbardziej zaskakuje, to że jak na codzień jeżdżę raczej autami klasy D i do tej pory nie lubiłem i niepewnie się czułem w maluchach, tak w Swifcie żony nie czuję się jak w małym aucie - ani pod względem wystroju wnętrza (zwykle...
3,8
~Kilvov@interia.pl
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Światła świecą przyzwoicie. Głośniki może nie najlepsze, ale dają radę i wbrew pierwotnemu założeniu - nie będę ich wymieniał. Lampka od podświetlenia rejestracji jak wyjęta z Żuka, ale jej to nie widać na szczęście ;)
~KBSP
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Jestem zadowolony z zakupu. W stosunku do ceny wielkość samochodu, a szczególnie poziom wyposarzenia i warunki gwarancji, nie mają odpowiednika w innych markach. Samochód sprawdza się w codziennej jeżdzie miejskiej. Nadaje sie też na długie wypady we dwoje.
~nieodwracalny@autograf.pl
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Zbyt mało mocy w przedziale 2000-3000 oraz 3000-4000. Zbyt duży przyrost mocy po załączeniu VVT na poziomie 4000. (Silnik)
~red-swift
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Za te pieniadze nie znalazlbym lepiej jezdzacego auta! Autko nie bylo tanie (50000zl) i zastanawialem sie nad konkurencja: C3, clio, RIO, corsa, yaris itd. Ale za kazdym razem gdy je prowadze wszystkie watpliwosci co do trafnosci wyboru znikaja!:)
3,5
~pismak
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Dobre auto miejskie, sprawdza się równiez na trasie, ale bez żadnej rewelacji. Duży plus za design karoserii i wnętrza. Ocenę auta obniżają kiepskie materiały wykończeniowe oraz średnio wygodne fotele. Silnik wystarczający, sprawia wrażenie solidnej konstrukcji.
3,4
~Kacper
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Auto nadaje się tylko do miejskiej jazdy. Wszelkie dłuższe wypady to męczarnia. Bagażnik praktycznie tylko na małą walizkę.
3,6
~MIG
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Fajne miejskie autko dla singla lub bezdzietnej pary lub żony :)
2,9
~gedmin
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Średniak. Ładna karoseria, fajny tył typowo japoński silnik ale niezły i chyba trwały. W mojej opinii słaba skrzynia biegów i nie najlepsze wykonanie. Do jazdy po mieście może być ale za twardy na nasze dziury i strasznie mały bagażnik nawet jak na mieszczucha. Nowego bym juz nie kupił.
3,2
~Adam_Z
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Ładne auto, nietypowa sylwetka, ale ogólnie nieudane i nie na nasze drogi. Może motocykle suzuki robi dobre, ale samochody słabe. Wykończenie jak w bardzo tanich autach. Jestem zawiedziony tym samochodem.