Lista ocen Toyota C-HR I Crossover Facelifting (12) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil M
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Samochód odebrałem w lutym przy mrozach w okolicach 15 stopni poniżej zera. Ani akumulator nie miał żadnych problemów, ani grzanie. Samochód nagrzewa się w moment, podgrzewanei siedzenia i kierownicy są działają bardzo sprawnie, nie ma potrzeby "aklimatyzacji" wchodząc do samochodu na mrozie.
~Olek Kuszeta
Crossover Facelifting 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Robi swoje, ma niestety tendencję do łatwego zaparowywania szyb - zwłaszcza tylnych - przy najmniejszych opadach deszczu. Dlatego na jesień jazda z automatyczną klimą odpada, raczej ręczne nastawienie nawiewu.
~dimenzo
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Nie miałem problemów ani z jednym, ani z drugim. Auto nagrzewa się bardzo szybko, klimatyzacja realizowana jest z baterii hybrydowej, więc nawet w korku, na postoju, itp. nie ma problemu z chłodzeniem pojazdu.
~Gregor
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Jak do tej pory sprawdza się bardzo dobrze, nagrzewa i chłodzi auto stosunkowy szybka, choć ostatnio zauważyłem, że para na przedniej szybie od wewnątrz szybko osiada i trzeba mieć cały czas włączoną klimę.
~Mieszko
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Klimatyzacja wydajna z trzema trybami pracy, Eco Fast i standard, podgrzewana kierownica i fotele, po ponownym uruchomieniu pamiętają ostatnie ustawienia, nie trzeba ponownie ich włączać.
~Roentgen
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Działa jak należy - zimą szybko nagrzewa kabinę, natomiast latem szybko chłodzi. Są różne tryby działania, ale tryb "auto" działa najlepiej.
~tom
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
klimatyzacja szybko schładza wnętrze. Z ogrzewania udało mi się sprawdzić podgrzewaną kierownicę - grzeje 2/3 obwodu - bez górnej części ale to wystarcza
~Tomasz
Crossover Facelifting 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Daje radę. Klimatyzacja jest dwustrefowa.
~Jurek
Crossover Facelifting 1.2 Turbo 116KM 85kW
Grzeje i chłodzi choć sam nawiew dość głośny
Dziennik kosztów dla Toyota C-HR I Crossover Facelifting
5,7