Lista ocen Toyota Corolla VIII Hatchback (206) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zielon
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ja nie narzekam. Auto nieźle trzyma się drogi, dobrze się prowadzi. Układ jezdny jest komfortowy, jednakże nie jest to auto lubiące szybkie wchodzenie w zakręty (mam liftbacka). Również przy większych (tj. ponad 140)prędkościach auto jest mniej stabilne.
~rak67
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
pewne prowadzenie niezły kompromis pomiędzy komfortem a sztywnością zawieszenia.Układ wahaczy z tyłu( żadna sztywna belka )polepsza komfort jazdy .Zawieszenie b. trwałe .10 lat bez żadnej wymiany(Mam wszystkie wpisy serwisowe)Amortyzatory 80% efektywności.
~KS
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Jest dobrze. Bardzo ładnie chodzi w zakrętach. Mam nowe opony 185/60r14, które świetnie tłumia drobne nierówności - daje to naprawdę wysoki komfort. Pojeździłem trochę e-12 i wydaje mi sie że e-11 ma lepsze zawieszenie - pewniejsze, bardziej przewidywalne.
~mucha
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
trwały i niezawodny pomijając wymianę amortyzatorów (które przechodziły wciąż badania techniczne) przy ok 180 000 to wymianie co kilka lat elegają końcówki drążków kierowniczych-kupuję tylko ori toyoty i wymieniam co ok 3-4 lata
~wisio93
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Tu jestem nieco zawiedziony. Wspomaganie działa idealnie ale jeśli chodzi o prowadzenie to dobrze nie jest. Samochód przestaje być stabilny na łukach przy wyższych prędkościach. Nie jest przyklejony do drogi jak BMW
~waskimarcin
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Porównując do mich wcześniejszych samochodów czyli Polonez i VW polo. Corolla kontra Polonez- Nie bedę komentował :)... Corolla kontra Polo Komfort plus dla Toyoty dynamiczny styl jazdy wygrywa POLO! Ogólnie oceniam na 4.
~inżynier elektromechanik
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Precyzyjny układ kierowniczy wspomagany. Miękkie zestawienie zawieszenia. Komfort jazdy bardzo dobry. Brak jakichkolwiek usterek. Stosować należy części oryginalne. Poprawia to bezpieczeństwo oraz wydłuża czas eksploatacji.
~baran
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
dobrze trzyma sie drogi, zawieszenie w miare sztywne, amortyzatory wymienilem dopiero przy 250 tys. chociaz przednie byly jeszcze dobre,ale wymienilem komplet. auto jezdzone w 80% na autostradach w de. nic w nim nie stuka puka itp.
~mr10@tlen.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Brak uwag negatywnych. Napęd przedni bez żadnych negatywnych skłonności. ABS sprawuje się bez zarzutu. Hamulce porządne. Natomiast promień skrętu to mistrzostwo świata! Mam wrażenie jakbym obracał się w miejscu.
~Jaromir, japasz@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
po 70 tys.km musiałem wymienić amortyzatory- mokre - po wymianie na nowe oryginalne następne 100 tys. bez problemów - podobno pierwsze amortyzatory były niedopracowane - prototypowe - mam oryginalnego japończyka
Toyota Corolla VIII Hatchback