Lista ocen Toyota Corolla VIII (342) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 354 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Sedan 1.6 110KM 81kW
oświetlenie kokpitu no i te nieszczęsne uszczelki przednich lamp na które znalazłem złoty środek. (próbowałem uszczelniaczami klejami budowlanymi, wszystko zawiodło) Zdemontować reflektor zerwać całkowicie uszczelkę następnie zmatowić ją papierem ściernym w miejscu klejenia i reflektor też, odtłuścić denaturetem albo benzyną ekstrakcyjną i przykleić KLEJEM DO BUTÓW. Po takim zabiegu mam już spokój od 2óch lat
~XXX wojtas1980@gmail.com
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Stały problem to uszczelki reflektorów przednich. Urwana linka otwierania bagażnika,jeżeli komuś się coś takiego przydaży proszę nie jechać do Toyoty tam taka linka kosztuje 150zł +wynana 150zł Wystarczy ją wymontować a w tym aucie wszystkie naprawy są dziecinnie proste. Na ulicy Pszczyńska 32 Warszawa naprawiają takie linki za 10zł i nie jest to naprawa starej pękniętej linki tylko wymiana całego wkładu
~lukfas
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Jesli chodzi o drobiazgi to kupilem go z niedzialajaca tylna wycieraczka, silniczek do wymiany i bedzie ok, jest na gazie II generacji, wszyscy pisza ze vvti nie nadaje sie do gazu, niedlugo zbliza sie obowiazkowa homologacja butli, a wiec na gazie jedzi juz blisko 10 lat, jedynie co to swieci sie i swiecila zawsze kontrolka check engine i w niczym to nikomu do tej pory nie przeszkadzalo.
~Piotr
Sedan 1.6 110KM 81kW
N...I...E...Z...A...W...O...D...N...Y chociaz każde auto mozna doprowadzić do agonii to w przypadku corolli e11 też trzeba umieć ją do niej doprowadzić. Mam tzw, \"japońca\" czyli JT1 (pierwsze literki winu) to oznacza że auto było produkowane w JAPONII i one są majstersztykiem niezawodności. te produkowane w Anglii już miały jakieś humory ale humory nie zmieniające opinii o ich niezawodności.
~motodd
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Tutaj 5+. Nie zdarzyło się, żeby przez 12 lat toyota stanęła i nie jechała dalej. Jedyne co mi się przytrafiło to: przebite koło, przegryziony kabel zapłonowy (kuna czy cuś takiego, bo jeszcze łapki na filtrze były odbite :) ), oraz z winy lpg nadpalony zawór. Ooo i nie mogę zapomnieć- urwana linka od tylnej klapy. No to chyba najczęsciej przytrafiająca się usterka w tych toyotach.
~seniorkolec
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
W przypadku tego modelu niezawodność to nie mrzonka... Toyota Corolla E11 powinna być wzorem do naśladowania dla producentów innych marek. Nękają ją tylko bardzo drobne przypadłości jak np: \"skacząca\" tylna wycieraczka czy odklejająca się uszczelka reflektora przedniego-u mnie sprawę załatwił klej podobny do silikonu. Są to przypadki, które zupełnie nie przeszkadzają w codziennej eksploatacji.
~karolcia20
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Musiałem sobie dorobić kluczyk bo oryginał był już tak zużyty że kiedyś nie mogłem go przekręcić w stacyjce. Od remontu zawieszenia na zamiennikach przejechałem 30000 km i znowu do wymiany poszły trzy elementy zawieszenia, dwa z prawej strony, a więc to głównie zasługa naszych dróg. W tym czasie wiele razy wpadałem w dziury w jezdni oraz dwa razy naprawiałem opony które uległy uszkodzeniu na wyrwach.
~marart
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Rewelacja. Dosłownie nic się nie dzieje. Przejechałem 150 tyś i nie wymieniałem jeszcze żarówek!. Żadnych problemów z wtyczkami, czujnikami, filtrami, świecami, wahaczami. Jedyne mankamenty z którymi się pogodziłem to: - przepalające się żaróweczki na prędkościomierzu (można samemu dość łatwo wymienić) i pękająca obudowa plastykowego tylnego oświetlenia rejestracji
~Ryhu
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Mit nt tego modelu nie jest mitem. Tutaj naprawdę nic się nie robi. Jedyne usterki to wiecznie przepalające się żarówki oświetlenia zegarów. W rozbieraniu tej części jestem już tak wprawiony że zajmuje mi to nie więcej niż minut. Mam niby słabe ogrzewanie w sondzie Lambda juz od 5 lat. Jedyny objaw to większe spalanie w zimę (prawie 8l w mieście)
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VIII
5,9
7,4
9,1
~jeremiasz:)
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Mam to auto od roku, przejechałem nim w tym czasie 25 tys i nic sie nie zepsuło. Wnętrze po tylu latach i takim przebiegu dalej jest w bardzo dobrym stanie a wszystkie element działaja. Wymieniłem jedynie elementy eksploatacyjne oraz trochę przodu po dzwonie. Silnik nie pali oleju. Niezawodność tego modelu decyduje o jego wysokiej ocenie