Lista ocen Toyota Corolla VIII (342) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 354 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
To pojazd zrobiony w Japonii kupiony od pierwszego właściciela. przepalone żarówki na desce rozdzielczej, ale to nie usterka więc nic się nie dzieje. pierwsze małe parchy na karoserii pojawiły się po 17 latach, Lakier jeszcze w tym wieku prezentuje się świetnie
~djm
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Problem z potencjometrem pedału gazu, wystarczyło przeczyścić i ... skasować błędy ;-). Żarówka podświetlająca pokrętła nawiewu :-). O gumach zawieszenia nie piszę bo uznaję to za materiały eksploatacyjne. Pamiętajcie, że mówię o samochodzie z przebiegiem 300tys. (moich 200tys.) !
~el popo
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ułamany zawias podłokietnika, ułamany zawiasik schowka w konsoli środkowej. Z obydwu elementów można cały czas korzystać :) Wychodzące uszczelki lamp przednich (na szczęście nie poza lampy). Padające łączniki stabilizatora w przypadku jazdy po słabych drogach.
~zielon
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Moje auto ma już 14 lat. Ja posiadam je od 5. Wymiana końcówkę drążka kierownicy (element naturalnie sie zużywający), śruby mocujące sondę lambda (sparciały) i ...linkę do otwierania przedniej klapy :). Poza tym nic więcej. Naprawy natomiast wbrew opiniom nie są drogie
~Andrzej S.
Sedan 1.6 110KM 81kW
Naprawde zaledwie kilka drobiazgow - w porownaniu z innym bardzo dobrze sie trzyma. Uwaga na starsze akumulatory - w zimie moga nie utrzymac poboru mocy dla komputerka, autoalarmu i innych urzadzen (przydaje sie ladowarka do akumulatoriw). Inne drobiazgi sa niewarte opisywania.
~Maciek
Sedan 1.3 86KM 63kW
nawaliła od nowości zapalniczka (chyba rzucę to palenie), ktoś nie pomyślał, że jak sobie zafundujesz za 700 zł spojler do liftbacka (bez spojlera wygląda dośc wujowo) to nie będziesz mógł sobie normalnie umyś tylnej szyby bo wycieraczkę blokuje właśnie to cudo za siedem stówek
~Bartek780
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Poza drobnymi usterkami elektryki (której i tak jest bardzo mało) nie ma problemów. We wszystkim można poradzić sobie samemu. W zimę dość słabo się nagrzewa, warto wsadzić jakiś karton za chłodnicę (gdy złapie już temperaturę to jest ok).
~Wotan91
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
W samochodzie lubią przepalać się wszelkie dostępne żarówki ;) Czasem zacina się i nie chce się domknąć maska. Mam też drobne problemy z hamulcem ręcznym, ale nie jestem pewien czy po prostu mechanik nie spartolił roboty, także weźmy tę uwagę w duży nawias.
~albi
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
jak na razie to sprzęgło poszło, przeguby, alternator i te żarówki co wciąż przepalają się w kokpicie troche drażnią, ale przez 5lat jazdy nie ma tragedii tym bardziej że kupiłem ja w ciemno bez dokładnych oględzin to tylko to musiałem zrobić.
~tomi 202
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
W tej kwestji Corolka bije wszystkich na głowe i czyni że wszystkie jej mankamenty idą w cień.180000km i jedyne co wymieniłem ponad to co normalnie się zużywa to siłowniki tylnej klapy (pasują od skody 40 plz szt i łączniki stabilizatora 25plz szt.