Lista ocen Volkswagen Golf III (717) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz_wawa
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Golf bardzo drogi samochod... dalem prawie 20tys. Bo ma wszystko mial byc taki dobry. A teraz widze, sztywne auto dla sztywniakow lub szpanerow. Placi sie nie wiem za co bo wg mnie za pol ceny mozna kupic duzo lesze auto. Golf to przeceniona puszka po konserwach z duzo dawka galaretki
~wagabunda
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
golfy III wciąż dość drogie choć już nie tak trwałe jak golf II. Za 10 tys. można kupić ładny egzemplarz o przebiegu poniżej 300 tys . Ja swojego kupiłem tanio lecz liczeyłem sie ze sporym przebiegiem i korozją ale ogólnie nie widze tańszego autka w tej cenie i tej wielkości. POLECAM
~signat
Hatchback 2.0 116KM 85kW
za 500 PLN-ów wymieniłem wszystkie gumy, łączniki i przeguby w całym zawieszeniu (przód i tył) - i to bardziej dla siebie niż dlatego, że były wybite... Do PEUGEOT-a 206 tyle kosztuje jeden wahacz (sworzeń jest niewymienny) + 1 łacznik stabilizatora... aaa, i wymienia się go co 30 tys km...
~grzegorz.frydrych@vp.pl
Kombi 1.6 100KM 74kW
Kupiłem go w Maju 2005 za 14 tys zł, pewnie troche przepłaciłem, ale było warto. W zamian dostalem 2xPP, wspomaganie kierownicy, pełną elektryke szyb i lusterek, centralny zamek - brakuje tylko klimy. W samochodach nowych, kosztujących ponad dwukrotnie wiecej takie wyposażenie pozostaje w kwestii marzeń.
~Marcel
Hatchback 1.6 75KM 55kW
u mnie doskonale. Ja kupilem samochod za granica za male pieniadze od 1 wlasciciela z malym przebiegiem i w doskonalym stanie pomimo wieku. Sprzedawca okazal sie bardzo uczciwy. W innych przypadkach wyniki moga gorsze. Auta u handlarzy Ale ogolnie jak sie trafi na dobry egzemplarz to auto na lata.
~frugosz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Szczerze powiem,że drugi raz nie zdecydowałbym się na zakup tego samochodu,ponieważ jego utrzymanie jest za wysokie jak na cenę tego auta.Po prostu ciągle coś nawala. Jezeli macie do wyboru oryginalną część a zamiennik ,to nawet się nie wahajcie tylko kupujcie zamienniki.
~Alojzy
Hatchback 1.4 60KM 44kW
civic też korodował dość mocno ale golf to król rdzy ciężko znaleść zadbany egzemplaż według mnie auto warte max 4 tyś za 97 rok nie radze kupować auta bez wspomagania nikt nie chce tego kupić a kierownica kręci się lekko tylko w miejscu trzeba dość mocno użyć siły
~Belsander
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Cena zakupu, cena użytkowania i cena sprzedaży to trzy różne kwestie. Ale łączy je fakt, iż napewno warto polecić ten model. Nie tylko jako pierwsze auto ale nawet model który chcemy mieć zamiast naszych nowych-drogich i oferujących niewiele większy komfort aut.
~pepito
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Niestety wśród aut o porównywalnym roczniku i rozmiarze jest o wiele droższy i nie zawsze z dobrym wyposażeniem. Warto jednak wyłożyć więcej kasy na zakup auta, a później mieć niższe koszty eksploatacji. Silnik TDI najbardziej podbija cenę, z kolei mała jest utrata wartości z czasem.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III
5,9
10,1
~tommy
Hatchback 2.0 116KM 85kW
Za naprawde nieduże pieniadze możesz miec super autko,które potrafi szybko pojechac i przy odrobinie tuningu te auta wyglądają pięknie,tylko trzeba uwazać i dokładnie je sprawdzac przed zakupem bo jak wiadomo golfem GTI nie jezdza dziadkowie tylko młodzi narwańcy