Lista ocen Volkswagen Golf VII (140) - Widoczność

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomekL
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Widoczność z przodu oraz na boki jest dobra. Niestety słupki tylne są dość grube i przy parkowaniu tyłem trzeba uważać. Kamera cofania to raczej konieczność.
~Smigul
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW
Wszystko okey jak dla mnie. Przód spoko tył na lusterka boczne. Super sprawa lusterko samo sciemniajace! Mega bajer dla mnie to powinien byc standard.
~Użytkownik Golfa
Variant Alltrack Facelifting 1.8 TSI BMT 180KM 132kW
Trochę zbyt duże słupki przednie, ale nie ma tragedii. Śwtiała LED są bardzo dobre. Warto zainwestować jednak w pakiet drogowy z asystentem świateł długich.
~Arek
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Bardzo dobra widoczność w kombii, duża szyba tylna mimo nowoczesnego kształtu nadwozia. Dobra widoczność na boki i w lusterkach bocznych.
~Bartek - Bill Cllinton
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Do przodu i na boki doskonale, do tyłu przeciętnie/źle. Czujniki parkowania tyłem, szczególnie w ciasnych miejscach, są niezbędne w moim odczuciu.
~Goliat
GTI 5d 2.0 TSI 220KM 162kW
W trybie komfort jest wystarczajaco wygodnie i bez problemu nie czuc na codzien ze to hotchatch, w sport czuc twardosc. Widocznosc jak dla mnie super.
~Dark
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
No wlasnie glosniej przez kola i tak jak wczesniej chwalilem za bardzo dobre wyciszenie od silnika i podwozia to teraz od podwozia już nie pochwalę.
~zwirek
R 5d 2.0 TSI 300KM 221kW
Świetna widoczność, świetne czujniki parkowania, a i kamerka z tyłu przydaje się przy parkowaniu. Szkoda tylko, że kamerka cofania nie pokazuje toru jazdy.
~Użytkownik Golfa
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Dosyć dobra. Pomagają czujniki parkowania zarówno z przodu jak i z tyłu. Ogólnie samochód jest bardzo zwrotny, łatwo się nim parkuje.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII
7,3
~Aaa
Variant Alltrack Facelifting 1.8 TSI BMT 180KM 132kW
Do przodu i na boki widoczność ok, do tyłu trochę gorzej. Kamera cofania pewno pomaga, ale w moim egzemplarzu jej nie ma.