Lista ocen Volkswagen Passat (4362)

~Jaro
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
auto wygodne, dobrze wykonane, szkoda że takie awaryjne
~baka1408
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
W mojej ocenie starałem się jak najbardziej krytycznym okiem spojrzeć na ten, moim zdaniem udany model VW. Nie zgodzę się absolutnie, że jakość wykonania tego samochodu jest niska. Wręcz przeciwnie, gdy przyjrzymy się bliżej i pojeździmy wieloma samochodami z podobnej półki cenowej szybko zwrócimy mu honor. Większość części z Passata jest sygnowanych dla marek VW oraz Audi koncernu VAG, co świadczy o wyższej klasie materiałów niż te dostępne...
~Tomek_BB
Volkswagen Passat B6
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Generalnie przyzwoite auto, miłe w pierwszym kontakcie, na pewno lepsze niż jego druzgocące opinie m.in. na tym forum. Przy czym nie jest to wielkie dokonanie VW, a ich aspirowanie do klasy premium jest niczym nieuzasadnione. Ot taki przyzwoity wyrobnik, wszystko na swoim miejscu, ale bez rewelacji.
4,1
~Piciu
Kombi 2.5 TDI 180KM 132kW
Auto przyzwoite pod każdym względem, duże wygodne, z optymalnym moim zdaniem do swojej wielkości silnikiem i napędem. Można go polecić, jednak warto przed zakupem dobrze się rozejrzeć, bo na rynku są różne niespodzianki.
3,5
~baenaba
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Auto fajne aczkolwiek nie jest wolne od wad. Dużo mniej problemów sprawia mi Astra II żony. Oba pojazdy o podobnym przebiegu. Wygodna,dobrze prowadząca się limuzyna. Polecam ale trzeba się nastawić na rożnego rodzaju drobne wydatki.
~\\\\\\ Wolverine ///
Volkswagen Passat B3
Sedan 2.0 115KM 85kW
Ogólnie samochód jest nie do zajechania ! Szkoda tylko, że właśnie z tego powodu dla większości ludzi stał się wołem roboczym ;/ przez co ludzie kojarzą go teraz ze starym gratem do wożenia materiału, towaru, czy kartofli na targ :( smutne, nie na taką opinię zasługują te samochodzy ;( ale każdy znawca motoryzacji wie ile znaczy KULTOWA NIEZAWODNA B3 !!!
~Michał
Volkswagen Passat B6
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód oceniam na 5 z minusem za różne drobnostki z którymi musiałem początkowo jeździć do serwisów. Serwisów VW nie polecam - zdecydowanie. Jest to samochód bardzo wygodny, przestronny, komfortowy, świetnie trzyma się drogi i doskonale prowadzi.
3,8
~Kris
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Wybierając samochód kombi z napędem 4x4, lekko podwyższonym zbyt dużego pola wyboru nie miałem. Peugeot 508 RHX (Bardzo fajna hybryda, za stosunkowo małe pieniądze). Audi... no cóż ze względu na finanse wchodzi tylko w grę A4 allroad... niemniej przy tym wyposażeniu musiałbym wydać min. 50000zł więcej. A jednak to jest mały samochód. No i jeszcze Subaru... no cóż. Wybór padł na Alltracka głównie z powodu bardzo dobrego wyposażenia...
~Blink
Kombi 1.9 TDI Syncro 110KM 81kW
Mimo wieku i drobnych usterek daje ocenę 5 z małym minusem. Auto dobre jak na swoje lata, swego czasu jedno z lepszych dostępnych. Szkoda tylko że większość z nich oferuje oplakany stan i przebiegi rzędu pół miliona. Wtedy może zepsuć się prawie wszystko.
~keisim
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Ogólnie OK, małe zastrzeżenia do zauważalnie \"wygładzonej\" charakterystyki w okolicach 2-3kobr/min. Ciągnie bardziej jak benzyna, ja jednak wolę mocny dół którego tu trochę brakuje. Podejrzewam, że chodzi o oszczędzanie skrzyni DSG i jej małych sprzęgiełek. (Silnik)
Volkswagen Passat