Lista ocen Volvo 440 (118) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~orlow69@gmail.com
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jedyna rzecz do której mogę się przyczepić to dmuchawa która lubi połykać liście. Ale że dostęp do niej nie jest tragiczny to mogę to wybaczyć. Klimatyzacja działa perfekt. Jak jest + 30 to w pare minut w samochodzie mamy 18 stopni. Ogrzewanie też bardzo dobrze. Ma być ciepło to lada moment jest. Zaparowane szyby też nie są problemem.
~Raban
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
To jest ogromna zaleta tego auta! W upał do dyspozycji klimatyzacja działająca perfekcyjnie, nie powoduje efektu zapchanego nosa i wychłodzonego czoła, a gorących nóg, działa jakby na cały samochód. Ogrzewanie jest wystarczające, a nawet za bardzo grzeje, ale zawsze można zmniejszyć ciepło. W końcu Szwedzi daleko do Bieguna nie mają :)!!!!
~valdi0707
Hatchback 1.6 i 82KM 60kW
Zimą auto jest momentalnie ciepłe, posiada chyba jedno z najlepszych ogrzewaczy powietrza, kratki nawiewów da się idealnie ustawić, podgrzewanie z tyłu umieszczone pod fotelami jest skutecznie zatykane przez dywaniki, szkoda że nie zrobili z tyłu wylotów na drzwiach lub w środkowym schowku.
~MVOLVO
Hatchback 1.7 Turbo 120KM 88kW
Ideał dwie minutki pochodzi na wolnych obrotach i leci ciepłe powietrze, nie to co Opel tym gratem przejechałem 10km i dopiero coś się ocieplało.Co lepsze nagrzewnica się nie zamula i nie pęka, a w razie co to jej koszt to 40zł używana oczywiście. Kiedyś do Audi 80 płaciłem 250zł!!!
~wojtecki83@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Ogrzewanie wnętrza uważam za bardzo dobre. Od kiedy mam samochód czyli od ponad 4 lat jeszcze ani razu na dłuższej trasie nie miałem ogrzewania ustawionego na maksa nawet gdy były mrozy -15 stopni to pokrętlo ustawione na 3/4 wystarczało.
~radom grzegorz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
zaoferować?? Nie posiadam pudani dokumentów, lecz mogę zapewnić, że odtwarzacz jest legalny, od nowości jest w rodzinie... Co do wad, to tak jak w aukcji, to kółko nie odbija i zdarza się, że nie chce zmienić piosenki... Czekam na odpowiedź, pozdrawiam:)
~Seba440t2 GG:500241
Hatchback 1.7 Turbo 120KM 88kW
Jest zima a autko bardzo szybko się grzeje nie posiadam w swoim modelu klimatyzacji ale w samochodzie jest naprawde ciepło. Dodatkowo samochód posiada podgrzewane przednie fotele i co do tylnej czesci ciala to jest jej naprawde ciepło;p
~nienazwany
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Tutaj niestety przeciętnie - auto wbrew często powtarzanym opiniom nagrzewa się wolno, a sam układ nawiewów jest mało wydajny. Jednakże może to być wina tego konkretnego egzemplarza - nie wykluczam problemów z nagrzewnicą.
~mikilys
Hatchback 1.6 i 82KM 60kW
W lecie gorąco i niestety chłodzenie nie wyrabia, ale mamy szyby w końcu. W zimie autko momentalnie się nagrzewa co jest wielkim plusem. Jednak jeśli przed zamknięciem go nie wywietrzymy to rano spotkamy szron na szybach od wewnątrz.
~adamm24@op.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Bardzo szybko sie nagrzewa zimą, klima zaś bardzo dobrze chlodzi latem, mam skórzane podgrzewane fotele co dodatkowo umila zimową jazde, tutaj 5 rzeczywiscie sprawy chlodzenia i ogrzewania stoja ponad przeciętną