Lista ocen Volvo V50 (184) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mp
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Wygoda i spalanie, to najwiekszy plus. Auto ciche nawet przy dużych prędkościach. Przy oszczednej jeździe na zbiorniku ( tj do momentu zapalenia rezerwy) zrobione 960km, przy normalnej jeździe 800 km, generalnie spalanie na poziomie 5.5 l, trasa miasto. Bardzo elastyczne. Póki co bezawaryjne.
~Michał
Kombi 2.4 140KM 103kW
Jest bardzo dobrze, do "doskonale" brakuje kilku drobiazgów jak lepsza dynamika, lepsze wyciszenie, lepsza praca skrzyni biegów i lepszy promień skrętu... ale to pierdoły na które nie zwraca się uwagi po jakimś czasie. Zawsze jak wsiadam do Volviaka czuję się bezpiecznie jak domu.
~Jakub Wach
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Już oceniałem tutaj to auto, ale zrobię to ponownie. Auto jest wporządku, tanie w utrzymaniu. Jednak nie jest bez wad, a jakość jego wykonania nieco odbiega od "prawdziwego" Volvo. Mimo wszystko jak za tę cenę myślę że jest to dobra alternatywa dla wszelkich audi a4 czy innych wynalazków.
~zbygru
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
w swoim życiu miałem ponad 30 samochodów łącznie z komfortowymi MB w211 automat i BMW 530d automat; V50 porównuję do Audi A4 1.9 tdi z którego byłem bardzo zadowolony a nawet sądzę że Volvo lekko je przewyższa jakością wykończenia i zakresem (mam V50 w skórze z navi i dobrym audio z telefonem)
~Maciek
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Polecam każdemu, kto szuka auta rodzinnego, bezpiecznego i ładnego. Śliczna linia samochodu, ładnie wkomponowany \"tyłek\". V50 nie jest dużym autem, w środku miejsca jest - co bywa zaskakujące - mniej niż to widać na zewnątrz. Ale jeżeli ktoś potrzebuje duże kombi - to pewnie nie kupi v50, tylko v70 :)
~Piotr N.
Kombi 1.8 125KM 92kW
Lubie nim jezdzic. Prowadzi sie jak zabawka . Nie czuc tych 1400 kg. Bardzo poreczny. Bagaznik 400 litrow ( z kawalkiem) wystarcza, Rozlozylem siedzenia i wpakowalem zmywarke, prawie by sie druga zmiescila. Nie za duze, nie zamale skrojone na miare. Przy tym swietny wyglad i troche prestizu.
~mirkos
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Bardzo dobre auto o wiele lepiej złożone niż niemieckie barachło z silnikiem 1.9TDI. Volvo jest bardzo dobrze zabepieczone antykorozyjnie, przestronne i ten silnik 1.6 diesel jest bardzo oszczędny bo pali w granicach 5 litrów. W trasie schodzi nawet do 4 litrów. POlecam
~jasiu
Kombi 2.4 140KM 103kW
ładnie wygląda dobre wyposażenie super wygodne fotele silnik ok, choć 140KM z 2.4 benzyny to bardzo mało a paliwa ciągnie jak smok jak na marke skandynawska skandalicznie mało miejsca z tyłu, źle rozwiązana roleta bagażnika, brak schowków naprawde dokucza
~olivia3636@wp.pl
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Jeździłam różnymi autami ale ten samochód jest najlepszy.Pół życia spędzam w aucie a jazda nim to przyjemność. Płynie po drodze nawet przy 180km/h. Mam czarną perłę, uwielbiam te spojrzenia przechodniów i kierowców jak nim jadę. Zmieniam na młodszy ale oczywiście na V50. Polecam !!!!
~***** ***
Kombi 1.6 D2 DRIVe Start/Stop 109KM 80kW
Świetny samochód, kupiłem go gdy miał 251 tys. przebiegu, aktualnie licznik wskazuje 273 tyś. bardzo oszczędny. To chyba najbardziej niezawodny samochód jaki miałem a jest to mój 12- ty samochód na przestrzeni ponad 40 lat od kąt posiadam prawo jazdy.