Lista ocen Volvo V50 (184) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seez
Kombi 2.4 170KM 125kW
Świetne auto, mega wygodne fotele, świetny silnik, dobre osiągi, ładny, ponadczasowy design, dobre blachy, przyzwoite zawieszenie (do tego tanie w naprawie bo z Forda), z lpg całkiem ekonomiczne.
~Junior
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
to nie jest samochód dla każdego. Ale dla mnie - super. Dyskretnie elegancki (hehe, gadam jak w broszurce), a jednocześnie wygodnie krótki - do załatwiania spraw w mieście - zwłaszcza stołecznym.
~jankarol1@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Fajne auto. Niewielkie na zewnątrz, wystarczające w środku, autentycznie piękne, świetny silnik, super zawieszenie, przeciętne lampy przednie, ale moze to wina słabych żarówek, teraz myślę o nowym xc70...
~wojtek_ol
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Fajne auto, przyjemnie się prowadzi, całkiem ekonomiczne w utrzymania, rewelacyjne fotele, mały i nieustawny bagażnik, miejscami tandetne plastiki. Generalnie autko polecam
~Maciek
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Świetne auto którym przyjemnie się jeździ i które dobrze wygląda. Jest to mój 6 z kolei samochód i spełnia praktycznie wszystko to czego oczekuję od dobrego auta.
~Mateusz
Kombi 1.8 125KM 92kW
Ogólnie autko bardzo przyjemnie się prowadzi, jest to całkiem kompaktowe kombi, nie ma z nim większych problemow a części do zawieszenia i silnika maja game zamienników od forda :)
~Rzepa
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Dobrze zrobione, niezłe audio i przede wszystkim bezpieczne, mógłby mieć wiekszy bagaznik i byc delikatnie lepiej wyciszony, ceny napraw sa ok, niezbyt wygórowane
~stanson
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Za 30k można mieć auto 6-letnie, które jest krajowe, było od nowości serwisowane i nie trzeba do niego dokładać. Największy plus za idealną pozyzycję za kierownicą i wyciszenie.
~Miszka 25
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
V50 prejechałem już 30kkm. Nie zawiodłem się, zawsze dojechałem do celu. Auto jest bezpieczne, komfortowe dla kierowcy i pasażerów. Jest idealnie skrojone na moje potrzeby.
~Kris
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Super Autko, brak efektu dziury przy przyspieszaniu; mimo relingów brak szumów przy predkosci pow. 150 km. Skóra jak to skóra wiadomo; bagażnik mógłby być głębszy,ale jest ok.