Lista ocen Volvo V50 (184) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hoggar
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Moje wrażenia po dwuletnim używaniu auto i przejechaniu około 30 tysięcy jest pozytywne. Auto kupiłbym ponownie pod warunkiem, że auto ma sprawdzoną historię i nie jest zajeżdżone (dokładnie trzeba sprawdzić przed zakupem)
~Michau
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Swietne auto o bardzo dobrych wlasciwosciach jezdnych, silnik rewelacyjny. Bardzo dobre swiatla (bixenon skretny), naglosnienie oraz wspaniale fotele. Jedyna wada to zbyt male schowki w srodku (w drzwiach oraz przed pasaerem).
~Macs
Kombi 1.6 D2 115KM 85kW
Idealnie wpasowałem się w ten samochód. Wszystkomający niemal w każdej wersji. Niewielki kombi dla każdego. Ceny części nie są drogie. Serwis po za ASO w normalnych cenach. Świetny na długie trasy no i system audio z górnej półki.
~użytkownik V-50tki R-DESIGN
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Moja wersja R-DESIGN, pasjonaci V50 wiedzą, że jest to model mocno różniacy się od zwykłej v-50tki :) wnętrze starannie wzbogacone dwukolorową skórzaną tapicerką. z zewnątrz kilka drobnych detali również pokazuje róznicę.
~tosia
Kombi 2.5 T5 220KM 162kW
Samochód bardzo fajny, niesamowicie elastyczny. Przy spokojnej jeździe bardzo cichutki, jak się troszkę \"przyciśnie\" to można go usłyszeć. Dzięki AWD doskonale trzyma się każdej nawierzchni !!! Godny polecenia
~Arkadius
Kombi 2.4 D5 180KM 132kW
Fajne,niezbyt duże autko do codziennej eksploatacji a i na wakacje też można się zabrać.Nie sprawia większych problemów w użytkowaniu,jest przyjazne dla użytkownika a bogate wyposażenie daje dużo radości i poczucie luksusu.
~macged@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Póki co niezawodny. Pozwala na bezpieczną jazdę do około 160 km/h później prowadzi się go niepewnie. Jest dość mały jak na kombi dzięki czemu świetnie sprawuje się w mieście a i na trasie nie ma na co narzekać. Wygodny.
~Anna Radwan
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Silnik nowej generacji, 6 - biegowa skrzynia biegow, ekonomicznosc jazdy, duzo opcji w cenie standard, swietne zawieszenie, pewnosc prowadzenia i jazdy, bezpieczenstwo, komfort (bardzo wygodne fotele). Samochod niezawodny.
~makus007
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Bardzo dobrze 3+, na 4- trochę za słabo. Ogółem jazda jest ok, przyjemna nawet, ale spalanie średnie w granicach 8l jest moim zdaniem za duże. Na minus jest też mało miejsca dla pasażerów z tyłu.
Dziennik kosztów dla Volvo V50
6,7
10,1
10,7
~damol
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Nic się szczególnego nie dzieje, tankuję i jeżdżę. Auto jest ekonomiczne i dynamiczne zarazem. Brakowało mi tego w poprzednim moim aucie - passat 1.9TDI - tyle tam lepszego było że był większy bagażnik