Lista ocen Volvo V50 (184) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mad_ness@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
zaskakująca dynamika diesla, dobre przyśpieszenia, wysokie prędkości średnie przejazdów na długich dystansach przy znacznym komforcie podróżowania, auto robi wrażenie ciężkiego - przekłada się to na efekt doskonałego dopasowania do drogi. nie użytkowałem nigdy wcześniej VOLVO kupiłem go dla design'u i się zupełnie nie zawiodłem - mocne kulturalne kombi z ukrytym pazurem
~PaPel
Kombi 1.8 125KM 92kW
Auto piękne, eleganckie, najbardziej bezpieczne auto w swojej klasie, po przez klatke bezpieczenstwa seryjnie zamontowana pod tapicerka, sprawia wrazenie malego czołgu. LEkko agresywna sylwetka, sztywne zawieszenie i precyzyjny uklad kierowniczy sprawia ze auto lubi dynamiczną jazde. Zawieszenie od Forda fokusa wiec koszty utrzymania przecietne.
~TomBronx
Kombi 2.5 T5 220KM 162kW
Auto posiadam od niecałego roku. Miałem kiedyś model S40 II i chciałem wrócić do VOLVO. Na razie się nie zawiodłem. Kupiłem auto ze Szwajcarii, model bardzo zadbany pod względem mechanicznym (weryfikacja kwitów + ocena mechanika). Jedyny mankament to, że trochę pali ten motor + automat ale liczyłem się z tym, druga sprawa komfort jazdy rewelacja.
~Łukasz
Kombi 2.0 D3 150KM 110kW
Bardzo przyjemne autko. Przesiadka z V40 dała dużo zadowolenia. Jedno zastrzeżenie: ergonomia malutkich guziczków w tzw. „wodospadzie” to jakaś porażka. Podczas jazdy na 3 i 5 biegu przyciski są zasłonięte, a gdy zachodzi potrzeba szybkiego przełączenia wentylacji na obieg zamknięty, trzeba się tak starać, że stwarza to niebezpieczeństwo na drodze.
~Norman
Kombi 2.4 140KM 103kW
Udane auto, polecam do jazdy miejskiej i na trasy. Drzwi i odgłos ich zamykania jak z Atosa :) ale nie przeszkadza. Sylwetka bardzo ładna , ale to już rzecz gustu. Poprzednio jeździłem Mercedesem E-classe oraz Audi A8 , zapewne komfort inny ale to też dużo niższa klasa samochodu. Bo to taki Ford w skórze i z sercem (silnik 2.4) wikinga.
~bionicman1
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Auto wygodne dla 2 osobowej rodziny. Wygodne fotele, wydajna klima pozwalają wygodnie pokonywać dłuższe dystanse. Dobrze prowadzenie przy dosyć sztywnym i sprężystym zawieszeniu pozwalają bezpiecznie wykonywać manewry przy prędkościach powyżej 90km/h. Ale rodzinie z 2 dzieci nie polecam;) za mało miejsca w bagażniku na większe wypady.
~Marian nie z gór
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Auto za całokształt oceniam na "doskonale" z minusem za trochę płytki bagażnik. Ale coś za coś... Fajna sylwetka super osiągi i świetne spalanie. Jak to powiedział mój mechanik: "A4, passaty i golfy to już każdy górol mo, a to jest trochę lepsza jakość"- i nie mylił się. Auto godne polecenia!
~Jakub Wach
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Auto przyzwoite. Czarne, z przyciemnionymi szybami, wersja sport - ogranicza sie tylko do jakiś drobnych zmian kosmetycznych, więc żadne sport. Auto wygodne, ale nie bez wad. Przykro czytać opinie jakie to ono wygodne i bezawaryjne, jakie oszczędne, skoro w rzeczywistości wygląda to trochę inaczej. Proszę czytać kolejne punkty.
~Piotr
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Auto które można obdażyć uczuciem. Ma duszę. Wspaniały komfort, małe spalanie i ładny wygląd oraz namiastka luksusu. Irytuję drobnostki ale w jakim aucie nie irytują. Brak wskazania spalania gdy jest komputer czy namolny sygnaizator niezapiętych pasów działający nawet na 50 metrowych przejazdach. Ale auto godne polecenia.
~mojekonto421@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Ktoś z oceniających napisał w komentarzu, że trzęsie w tym nietuzinkowym samochodzie jak w Pandzie... niestety to prawda. Jeżeli szukasz auta wygodnego, to biorąc pod uwagę stan dróg, musisz się zastanowić. Przesiadłem się niestety z auta dużego, stąd tak duże rozczarowanie. Poza tym mini bagażnikiem, to auto prześliczne.