Lista ocen Volvo V50 (184) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~volvo jest ok
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Oceniam go na 4 bo ma sporo zalet ale ma i też swoje wady. Polecam dla rodzinki 2+2. W trasie świetnie osiągi spalania. Nieco droższe części ale np. rozrząd tyle co za Audi. Ergonomia w pozycji kierowcy i pasażerów wręcz idealna. Nagłośnienie poezja - zamykasz szyby i dźwięk wydobywa się z każdego miejsca kabiny. Trzeba uważać na koło dwumasowe i dbać o wlewanie dobrego paliwa. Rekin ma swój wygląd i na prawdę cieszy oko :)
~Bogdan
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
auto dobre, fajny design, kapitalna jednostka napędowa ( naprawdę bardzo mało pali przy spokojnej jeździe), ale jak trzeba \"depnąć\" to idzie żwawo, dobry do dojazdów do pracy ( dojeżdżam dziennie 30 km w jedną stronę po trasie ) i dla małej rodziny, fajne połączenie praktycznego kombi z autem o sportowym zacięciu, widoczność do tyłu i na boki kiepska ale za to bezpieczniej przy ew. bocznym uderzeniu - coś za coś
~filips03
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Auto nudne jak flaki z olejem, ale to jest jednocześnie wada i zaleta. Szwedzi się na prawdę postarali, bo w tej cenie to auto jest po prostu dobrym wyborem. Miałem problem z elektryką, ale żadnej poważnej usterki. Jeśli jedzisz autem bo musisz i nie jesteś fanem ciągłego dłubania pod maską, do tego chcesz żeby auto było eleganckie i praktyczne do tego nie drogie to auto dla ciebie.
~jerooo
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Samochód w tej kategorii cenowej wypada moim zdaniem całkiem nieźle. Na pewno nie można zarzucić mu braku bezpieczeństwa czy słabej dynamiki. Jeżeli trafimy na zadbany egzemplarz to z pewnością będziemy zadowoleni. Jednakże moim zdaniem nie jest to już słynne niezawodne volvo.. Współpraca z koncernem PSA dała korzyści finansowe firmie, ale za to model volvo V50 nie może konkurować już z Audi czy BMW.
~Andrzej
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Polecam ten samochód-daje naprawde duzo przyjemnosci z jazdy-fanom vw i audi polecam pojezdzic volvem i wtedy oceniac-i nie porownywac z focusem-miałem okazje nim jezdzic i jest kolosalna roznica na korzysc volva-jest to samochód solidnie wykonany-prosty w obsłudze-b.ładna linia nadwozia-takie sportowe kombi-bagaznik nie jest duzy ale nie jest to przeciez rodzinne duze kombi-mi wystarcza-serdecznie polecam
~Krzysiek
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Samochód generalnie poprawny ładny z zewnątrz, daje poczucie bezpieczeństwa w środku. Jest to moje pierwsze Volvo po którym szczerze mówiąc spodziewałem się zdecydowanie bardziej komfortowego zawieszenia, według mnie trochę psuje to obraz całości samochodu. Jest bardzo pewnie w zakrętach i przy wyższych prędkościach lecz przy jeździe po mieście według mnie zbyt twardo.
~Adam
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym samochodem; po prostu sprawia ogromną przyjemność z jazdy, daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że dowiezie zawsze do celu. Mega wygodne, świetnie wyciszone, dobrze wyposażone i nie wyróżniające się niczym szczególnym spośród aut jeżdżących dookoła... czego chcieć więcej? Może tylko trochę więcej miejsca. Jak dla mnie auto ideał.
~Wonski
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Na taki przebieg prawie 300tyś i 9 lat jestem zadowolony, silnikowa bez zarzutu, dwu masa w najbliższych mc do wymiany, amortyzatory właśnie wymieniłem, reszta jedynie wymiany eksploatacyjne. Spalanie jak na taką masę i gabaryty rewelacyjne około 6/100km a na trasie nawet mniej. Auto ma bardzo wysoki moment obrotowy, ciągnie od dołu wrażenie że ma kilkanaście KM więcej
~Qna
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Co budzi moje obawy to jakos wykonania tego samochodu. Elementy chlodzenia (rury) sa pordzewiale jak w 15 letnim samochodzie. Faceci co wymienali amortyzatory nie mogli odkrecic srub, bo sie tak zakleszyly! Generalnie samochod mocno plastikowy - prosze sprobowac otworzyc tylne drzwi - jak w zabawce dla dzieci - mnie to strasznie smiesyzlo w samochodzie za tyle pieniedzy.
~szej hulud
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Sympatyczny i wygodny samochód dla niewielkiej rodziny. Bardzo solidnie wykonany ze świetnym wnętrzem - w żaden sposób nie można go porównywać z Focusem kombi, na bazie którego jest zbudowany. To samochód z górnej półki. Silnik zaskakuje dobrymi osiągami. Kilka osób zaczepiało mnie na parkingu i pytało się o ten samochód. Drogi serwis i części obniżają ocenę.