Lista ocen Volvo V50 (184) - Całokształt

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leon N.
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Kupiłem przez przypadek. Szukałem pojazdu na dojazdy do pracy i czasem gdzieś tam trase zrobić. Zapłaciłem 1/3 ceny rynkowej więc za to go bardzo lubię. Osobiście nie lubię diesli, ale czemu sobie odmawiać nowych doświadczeń motoryzacyjnych?
~sulimo
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Auto jak jeździ, jest na 5+ Tylko te awarie... Kupiłem zadbany egzemplarz z Danii z pełną historią serwisową, przebieg ok 192 000. Przez dobry miesiąc cieszyłem się jazdą, a potem zaczęła się seria bolesnych napraw, która trwa do dziś.
~Piotr HMDP
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Super przyjemność. Jeżeli ktoś twierdzi że to focus to jest zwykłym trolem. Po pierwsze wnętrze, pod drugie bezpieczeństwo, po trzecie blacha po czwarte silnik PSA 2.0D nieosiągalny w focusie, po piąte po szóste wyciszenie. Ale są i minusy. Płytki bagażnik.
~master22
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Auto świetne.Wersja wyposażenia momentum daje naprawdę dużo komfortu. Kolor błękitny wyróżnia go z tłumu, fajne audio (HPS) i dokładna nawigacja. Polecam zakup wszystkim, którzy mają dosyć wszechobecnych VW, Audi, Skód i innych nudnych aut.
~Zadowolony z Volvo
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Dużo przyjemności z jazdy, zwłaszcza w dalekie, szybkie trasy. W mieści spisuje się bardzo dobrze, bardzo sprytne, dynamiczne kombi, z łatwością radzi sobie na zatłoczonych ulicach. Świetnie wygląda, dość niepozornie, a przy tym elegancko.
~rentgen4@buziaczek.pl
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Ogólnie autko naprawdę udane a jeżdziłem w przeszłości już wieloma, szkoda tylko że brak jest schowków i jak dla mnie to za mały trochę bagażnik.Zmieściłem w nim tylko dwie opony a jak miałem focusa to nie było problemu żeby weszły cztery.
~neken
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Autko bardzo fajne , przyjemnie sie jeździ doskonałe zawieszenie no ale to nie zasługa volvo niestety a forda dokładnie z modelu focus. Silnik osprzęt znowu Ford to akurat stawiam jako minus auta. Ekologia normy potrafią zrobić wir w portfelu.
~użytkownik v50
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Ogólnie jest to dobre auto, wygodne fotele, łatwa obsługa, dobre audio, dobra jakość materiałów. Denerwuje kluczyk, bo ma wyraźnie wystający element, który wkładamy do stacyjki. Z racji tego, że jest plastikowy, zapewne łatwo go uszkodzić.
~J i P... dumni czy durni właściciele V50
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Ehhh, w sumie duza radość z jazdy, zwłaszcza tej dynamicznej, piękne zachowanie w zakretach, ładne nieco surowe ale przy tym eleganckie wnetrze,prózno szukac podobnego na rynku, oryginalna sylwetka...tylko gdyby nie te drobiazgi i zbyt drogi serwis.
~Kamil
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Auto godne polecenia. Ma swoje wady jak każde. Uważam, że jest to auto na styk dla rodziny 2 + 1 i nie więcej. We wnętrzu nie ma za dużo miejsca (w końcu to kompakt na płycie podłogowej focusa), bagażnik jak na ten segment - za mały.