Lista ocen Volvo XC60 II Crossover (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~syd69
Crossover D4 190KM 140kW
Wnętrze super ALE nie fotele. Totalna porażka: bardzo małe, relatywnie twarde, mnóstwo elementów metalowych ramy fotela które czuje się na pośladkach i plecach. Wysuwane podparcie ud dla człowieka o wzroście 190 cm jest całkowicie nieprzydatne. Mało tego lepiej siedzi się gdy "tego czegoś" w ogóle się nie wysuwa. Regulacji zagłówka brak pewnie ze względów bezpieczeństwa ale w BMW się da. Zatem dopłaty do foteli nie polecam - o niebo lepsze...
~jtgs
Crossover T6 310KM 228kW
Pomimo moich 2 m wzrostu miejsce dla kierowcy jest komfortowe. Nie mam również problemu z "testem dwumetrowca" i zajęciem miejsca za sobą. Paradoksalnie większy problem pod względem miejsca kierowcy miałem w V90 ze względu na wyprofilowanie konsoli - wbijał mi się tam w kolano element, z którym nie ma problemu w XC60. Daleki wyjazd w 5 dorosłych osób nie skutkował protestami ze strony tylnej kanapy tuż po wyjechaniu z miasta, aczkolwiek...
~Pan_Buka
Crossover T6 310KM 228kW
Bardzo dobrze. Cztery, nawet wysokie osoby, mogą podróżować w pełnym komforcie, z możliwością rozprostowania nóg. Niestety piąty pasażer może o komforcie zapomnieć: tylny podłokietnik jest dość twardy, a wysoki tunel w podłodze wymaga siedzenia nad nim okrakiem. Okno dachowe bardzo ładnie rozświetla wnętrze, wysokość kabiny także pozwala czuć się w niej swobodnie osobom wysokiego wzrostu.
~Marcin
Crossover 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Większość aut klasy premium z tego segmentu nie grzeszy miejscem z tyłu. Jak chcesz jeździć z dziećmi w fotelikach, a lubisz ustawić fotel kierowcy najniżej jak się da, bardzo tracisz miejsce z tyłu. Ciężko dzieciom wyjść z fotelików bo wpadają na oparcie fotela kierowcy. I to przy 184 cm wzrostu. Bagażnik jest dość mały. Ok 480L vs. 550 w BMW X3.
~Krzysztof
Crossover T6 310KM 228kW
już pisałem wcześniej. Bardzo dobrze i w mojej wersji mega komfortowo. Lepiej to chyba naprawdę sie nie da. BRAWO VOLVO. pisze tak bo mam 165 cm i może jakiś "dryblasty Zachar" będzie innego zdania ale ja pisze subiektywnie
~Czesiekk
Crossover T5 254KM 187kW
Przy moim wzroście 191 cm z przodu bo tam jeżdżę jest ok i nie brakuje mi przestrzeni. Z tylu nie jechałem więc nie wiem jak tam jest, ale ponoć ok. Moim zdaniem jest to auto dla dwóch max trzech osób.
~Zbigniew
Crossover D4 190KM 140kW
Niewygodne siedzenia niewygodne siedzenia pasażera mniejsze niż w poprzedniej wersji i kompletnie niedostosowane do do anatomii ludzkiej
~Jacek
Crossover T8 Twin Engine 390KM 287kW
W środku większy niż LEXUS RX do 2021 (rozstaw osi o 15 centów), mniejszy niż X5 F15. Dla dwóch osób dorosłych + 2 psy wystarczy.
~Andrzejek
Crossover 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Wygodnie, bardzo wygodnie. Nawet nogi można wyciagnąć. Na tylnej kanapie nie jechałem, ale pasażerowi chwalili...
Dziennik kosztów dla Volvo XC60 II Crossover
9,8
~MarianP
Crossover D4 190KM 140kW
W porównaniu z poprzednią generacją znacznie więcej miejsca dla kierowcy i pasażerów, szczególnie z tyłu.
Volvo XC60 II Crossover