Lista ocen Alfa Romeo 156 I (386) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 426 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zakochany
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
miejscje kierowcy...trzeba samemu sprawdzić...wszystko na miescu zegary patrzą na ciebie ..prędkosciomierz widzisz powyżej 120 tylko ty,kto nie jezdził alfą dłuzej niż tylko sie przejechać nigdy tego nie zrozumie!.....a tył no jak tam tył dobrze że jest..ogólnie to słyszałem ze bardzo wygodnie,podpórka jakaś tam w srodku jest i jakieś tam no nie wiem zapytam się ..hehe
~Falcor
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Z przodu miejsca jest sporo, z tyłu już nie jest tak wesoło. Ja głównie woziłem tam dzieci, więc nie było problemu, ale ktoś powyżej 1,8 m wzrostu, siedzący za kimś kto mocno odsunął fotel, może mieć ciasno. I zahaczać głową o podsufitkę. Bagażnik raczej z klasy kompakt niż średniej. Podsumowując - nie jest źle, ale w tej klasie zwykle jest więcej miejsca.
~Paweł
Sedan 2.4 JTD 140KM 103kW
Samochód jest zwyczajnie ciasny. Miejsca w środku co najwyżej tyle co w przeciętnym kompakcie (tylna kanapa to już w ogóle masakra - ani miejsca na nogi ani na głowę), bagażnik mały i niepraktyczny. Ale nie o to chodzi. Nie kupuje się tego auta dla przestrzeni. Kierowca i tak czuje się wyjątkowo i nie chce wysiadać jak dojedzie do celu. :)
~Grzesiek
Sedan 2.0 JTS 165KM 121kW
Z przodu bez problemu mieszczą sie osoby nawet posiadające 190cm wzrostu. Z tyłu jest wporządku jednak nie będe porównywał tego auta do AR 166, wkońcu to nie limuzyna najwyższej klasy. Bagażnik pomieści wypad wakacyjny, telewizor też można przewieźć. Ale bez przesady, to nie dostawczak i betonu, żwiru czy ziemniaków w tego typu autach sie nie wozi.
~Olek
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
przestrzeń dla kierowcy i pasażera (z przodu) w zupełności wystarczająca. Pasażerowie z tyłu ..... stanowią tylko dodatkowy ciężar - więc są zbędni. Dużo miejsca z tyłu - gorąco polecam Mercedes Benz W 124 300 D - używany kosztuje niewiele , a że diesel to tani w utrzymaniu. No i niezaprzeczalny prestiż w podmiejskich miejscowościach!
~Alfisti
Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
4 osoby jadą komfortowo , 5 już troszkę gorzej . Kierowca wzorowo . Wygodne skórzane fotele momo z podłokietnikiem z przodu , z tyłu również bardzo wygodne i bardzo trwałe po latach jak się okazuje . Polecam wersje z grzaniem przednich foteli na zimę świetna sprawa , ponieważ skóry są wówczas bardzo zimne .
~Bartłomiej K.
Kombi 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
W przypadku osób ze wzrostem powyżej 185 cm., samochód może zamienić się w niewielkie Coupé, gdyż pozycja jaką musiałby zabrać pasażer podobnego wzrostu siedząc za taką osobą mogłaby przypominać zajęcia dla początkujących z Kama Sutry, jeżeli jednak Wasza pasażerka ma 160-170 cm, pojedzie w względnie komfortowych warunkach.
~Jersey
Sedan 1.9 JTD 110KM 81kW
Pasażerowie mają sporo miejsca, z tyłu jest nieźle, z przodu swobodnie i wygodnie pojedzie osoba mając 220 cm wzrostu (testowane). Kierowca ma dużo miejsca dla siebie, ale osoby niskie będą miały duży problem, żeby się dopasować. Są w zasadzie dwie opcje: leżeć na kierownicy i być wysoko, albo fotel jak najniżej i jak najdalej.
~VVojti (WiTeeZ@gmail.com)
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
HELL YEAH! Ten dział to pierwszy i największy atut alfity. choćbym nie wiem jak długie miał nogi i odsunąłbym sobie fotel do końca, osoba siedząca za mną mogłaby przed sobą trzymać drabine równolegle do podłogi! miejsca jest więcej niż najwięcej! spodobało mi sie to już przy zakupie. No czuje sie jak w limuzynie XD

Usterki Alfa Romeo 156 I

Alfa Romeo 156 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Archiex
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
W hondzie jakbym miał więcej miejsca więcej schowków a raczej może większe można było znacznie więcej schować niż w alfie ale to ma to do siebie jeśli chodzi o afy romeo że klasa jest pierwszorzedna ładny wystruj bommba normalnie piękne wnętrze stylizcja i wogóle pierwsza klasa