Lista ocen Alfa Romeo 156 I (386) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 426 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamiul
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Do przodu to rzadnych zastrzeżeń przy moim wzrośćie 185 ale mój dziadek przy 150kg wagi ledwie się mieści na siedzeniu pasażera. Dla pasażerów z tyłu to nie ma rewelacji przy odsuniętych przednich fotelach- ogólnie to nie ma tragedii ale do passata to baaardzo daleko
~BiG_G
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto nie rozpieszcza miejscem na tylnej kanapie, natomiast całkowicie wygodnie 4 osoby podróżują, oczywiście mało wybredne osoby. Podłokietnik z tyłu sprawie że siedzi się wygodnie, z przodu jest bardzo dobrze, jedynie podłokietnik kierwcy mógłby być troszke dłuższy.
~Patryk
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Jak na samochód typu "kombi" miejsca jest strasznie mało, bagażnik jest mały (jak na kombi), miejsca dla pasażerów również brakuje, wygodnie może być tylko dwójce z przodu, po odsunięciu foteli. Wbrew pozorom to jest naprawdę niewielki samochód.
~kamil75
Sedan 2.0 T.S. 150KM 110kW
Niewiele miejsca na nogi na tylnej kanapie. Ale nie ma co narzekac taki urok tych samochodow:) Dwojka osob podrozuje komfortowo. Czworki nie mialem przyjemnosci przewozic, ale siadajac za soba samym wiem, ze w dluzszej trasie byloby niewygodnie.
~grzesiek
Kombi 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
4 osoby maja dla siebie bardzo dużo miejsca a w przypadku spordwagon duża ilość miejsca na bagaż. Trzeba również pamiętać że jest to sportowe kombi i do np passata czy astra nie ma tyle miejsca bagażowego.. ale w alfie chodzi o dobry wygląd.
~yaro
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Kierowca i pasażer z przodu na brak miejsca nie mogą narzekać. Siedząc wygodnie z przodu, z tyłu zostaje jednak trochę mało miejsca. Nie jest źle, ale w dłuższej trasie pasażerom z tyłu mogło by być ciężko usiedzieć mając niewiele miejsca na nogi.
~Wojciech Świątek
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Zarówno pasażerowie przednich foteli jak i tylnych nie mogą narzekać na brak miejsca, aczkolwiek tylna kanapa w/g mnie jest źle wyprofilowana i na dłużą trasę niewygodna. Problemem jest też niewielki bagażnik. W sumie to nie jest kombi a raczej hatchback.
~Technogil
Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Przestrzeń aż za duża ;) jak dla mnie bomba. Auto nie jest jakiś ogromnych rozmiarów, ale tak poskładane że spokojnie komfortowo można podróżować. Jedynie bagażnik ciutke maławy, ale jak się chce mieć przestrzeń na bagaż to się bierze kombi a nie sedana ;)
~Toerag
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Z przodu ok, z tylu miejsce wyprofilowane tylko dla dwoch osob, trzecia siedzi jak na taborecie w kuchni. Mnie to nie przeszkadzalo, jezdzilem w max 2 osoby. Bagaznik malutki 380l choc dosc reglarny, ale to nie jest samochod ciezarowy.
~TomWaw
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Jak już pisałem, auto nastawione na kierowcę. Jest super. Pasażerowie z tyłu mają raczej przeciętną w tej klasie ilość miejsca na nogi. W sedanie nie składa sie tylna kanapa, jest otwór na narty za podłokietnikiem. Bagażnik duży i foremny.