Lista ocen Alfa Romeo 156 I (386) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 426 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamillo1824
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
o ile z przodu nie ma problemu z miejscem czy to dla kierowcy czy dla pasażera za to z tyłu jest masakra, osoba o wzroście 180+ może mieć problemy z wygodnym usadowieniem się na tylnej kanapie, ciężko się z niego wysiada.
~lisbona
Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
To nie autobus, ale usportowione auto średniej klasy. Z tyłu nie problemu dla dwóch dorosłych osób, z przodu standard, choć nie wiem, jak byłoby (z tyłu), gdyby za kierownicą siedział ktoś wysoki (ja jestem wzrostu raczej średniego).
~Michał
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
O dziwo! nie jest źle, ośmielę się powiedzieć, że jest dobrze. Kierowca i pasażer mają wystarczającą ilość miejsca, a na wysokości ramion to nawet lepiej. Pasażerowie na tylnej kanapie nie mają na co narzekać. Wygodne siedzenia.
~mario_74@onet.eu
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Nie potrzebowałem dużego kombi dlatego wybrałem ALFĘ SPORTWAGON i jestem bardzo zadowolony. Miejsca wystarczająco dla mnie jako kierowcy i dla moich pasażerów również.Powtórzę opinię innych - dla mnie to najładniejsze kombi.
~sonnydredman@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Niesamowicie wygodne auto pomimo że widziałem wieksze wnętrza. Jeżeli chodzi o bagażnik to... ...no nie jest to samochód rodzinny. Ale co to mnie młodego kawalera obchodzi:P PS: Naprawde fajny sposób wożenia nart.
~Daro
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Komfortowo moga jechac 4 osoby. Nie jest to auto rodzinne i nie zostalo zaprojektowane jako takie. Zatem nie powieziesz Tesciowej z futrem dwoch psow i wozka. Do takich celow polecam kupic mini vana.
~bizoonix
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto jak na swoje gabaryty nie powala przestrzenią - siedząc w środku ma się wrażenie limuzyny, ale gdy przyjdzie ładować bagażnik i zabrać teściową na zakupy to niestety nie jest już tak wesoło.
~Nikname
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Trochę ciasno ale tylko dla osób z tyłu, kierowca powinien czuć się bardzo dobrze prowadząc 156 jak i pasażer na fotelu obok. Tylna kanapa dla 2 osób, dodajmy nie wyższych niż 190cm wzrostu by było im wygodnie
~adriano61@onet.eu
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Niestety wysokie osoby bedą miały dość mało miejsca z przodu i z tyłu, ale przy tych sportowych walorach alfy nie bedzie to przeszkadzać. Przecież to nie wysokiej klasy Mercedes, tylko sredniej klasy sedan.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 156 I
7,2
11,7
12,4
~LordJan
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Kierowca i pasażer przedni mają komfortową pozycję. Gorzej jest z osobami siedzącymi z tyłu. Zwłaszcza jak są 3osoby. Jednak też nie mogą nadawać na bardzo duży ścisk i niewygodną pozycję.