Lista ocen Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1996 (53) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rally@2com.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Z klimy nie jestem zadowolony na 100%, może to przez to że auto jest bardzo oszklone i szybko się nagrzewa. Rozważam przyciemnienie szyb, może problem wtedy zniknie. Miałem problem z ogrzewaniem bo ciagle lekko grzało pomimo ust. na zimne, jakaś przepustnica się nie domykała, teraz mam chyba odwrotnie i w pełni nie grzeje, a moze mi się wydaje?
~DamianEk
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Zimą grzeje jak w piekarniku - można dosłownie jeżdzić w podkoszulku gdy mróz -20 stopni, Latem powiedzmy letnie powietrze schładza... nie mam klimy, ratuję sie szyberdachem ale tragedii nie ma. Wentylator dmucha tak, że chce głowe urwać... za to wielki plus
~AL
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
pokrętła pod ręką, ogrzewanie w zimie mogłoby szybciej dzialac (po 5 km zaczyna, no ale fizyki nie da się ominąć), klimatyzacja bardzo przydatna i cięzko byłoby bez niej, mimo że auto spala ok 1,5l/100km więcej gdy klima chodzi na okrągło.
~xmss
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
No tutaj to niuńka się nie sprawdziła, w wilgotne dni para na szybach cały czas a na klapie to nawet ogrzewanie nie dawało rady. Dodatkowo po zimie podłoga była mokra, wręcz bagno (nie wiadomo skąd) co skutecznie pomagało parować w nocy szybom.
~marcinbraun1@poczta.onet.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
-20 stponi C,po odpaleniu i przejechaniu 2 km gdy wskazowka od temepratury nie drgnela w aucie czuje juz cieplutkie powietrze,NAJWANZNIEJSZE co zroboilem po zakupie auta to wymiana termostatu i temp, silnika zawsze 90 stopni,grzeje jak zly!!!
~xmss@op.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Z klimą to jest to. Wielkie wywietrzniki i mocna dmuchawa dają naprawdę super grzanie w zimie i chłodzenie latem, szkoda że tylko 3 możliwości ale z drugiej strony są to podstawowe ustawienia i w zupełności wystarczają.
~Wojtek, Rybnik/Warszawa
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest klima, ale trochę brakuje "położeń" nawiewów. Są tylko 3 możliwości: szyba - nogi - nawiewy przednie, ew. pośrednio między szybą a nogami oraz nogami a nawiewem przednim. Ponieważ to diesel, dość długo trwa, zanim zacznie grzać.
~jag66@poczta.fm
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
niby OK. Tylko zimą często parują mi się szyby. Ogrzewanie świetne. Klima mi nie działa (dziurka w chłodnicy klimatyzacji) a naprawa kilka stów i freonu prawie nigdzie już nie mają więc się muszę obejść bez klimy.
~Wojtek Szokal
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest bardzo źle...nie znosze upałów!!!! Nie mam klimy. Auto nagrzewa się bardzo szybko...szyberdach mało co daje...jedynie włosy na głowie mi sie od słońca smażą. Dmuchawy są na maxa a W AUCIE JEST GORĄCO.
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
6,8
~Cichy
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie mam klimy ale jak chcę zimno to biorę na 4 stopień nawiewu i po poł minuty mam zimno, jak chce ciepło to ta sama procedura.A może mam jednak tą klimę ;-) W zime ogrzewanie tylnej szyby baaardzo pomaga
Audi 80 B4 Avant