Lista ocen Audi A4 B5 Avant (154) - Ergonomia

Na liście zabraknie 289 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
wszystkie przyciski na miejscu. Pomimo 9 lat na karku nic nie trzeszczy i nie skrzypi (oprócz rolety w bagażniku, ale to jest do zniwelowania). Farba nie schodzi z przycisków jak w B6. Trochę mało miejsca dla pasażerów z tyłu i w bagażniku.
~onebit@interia.pl
Avant 1.6 i 101KM 74kW
Plastiki i deska rozdzielcza sa na naprawde wysokim poziomie takim jak Mercedesa czy BMW, cicho nic nie skrzeczy piszczy itp... naprawde super wykonanie wnetrza, ja nie narzekam za kazdym razem jak wsiadam do autka to czuje ten luksus.
~Marcelb
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
O ile dobrze pamiętam względem B4 się nic nie zmieniło ciekawe jest włącznie świateł w manetce daje 4 gwiazdki bo dali małe klamki i do tego strasznie wysunięte do deski rozdzielczej nie jestem w stanie się przyzwyczaić
~Jack
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko jest tam gdzie powinno, przyciski są umieszczone z sensem. Brakuje "normalnego" uchwytu na kubek w okolicach hamulca ręcznego. Ten rozkładany mało kiedy się przydaje gdyż wydaje się być delikatny.
~Airnyy
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Jak to zwykle bywa w niemieckich autach ergonomia stoi na najwyższym poziomie, nie zastanawiasz się gdzie coś jest, po prostu wiesz że jest pod ręką. Kokpit może nie powala swoim stylem, za to wszystko jest na swoim miejscu.
~sruba
Avant 2.8 30V 193KM 142kW
uwielbiam styl Audi. wszystko jest na swoim miejscu, samochód jest intuicyjny. w moim modelu drażni może jedynie włącznik świateł, który znajduje się koło przełącznika kierunkowskazów, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia...
~giaur
Avant 2.4 30V 165KM 121kW
Wszystko, dosłownie wszystko pod ręką. Jeżdżąc tym autem masz wrażenie, że wszystko, w każdym nawet najmniejszym szczególe jest dopracowane na maxa, że nad każdą pierdołą pracował zespół ludzi przez kilka lat.
~Grzesiek
Avant 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Przyciski od otwierania szyb, są za bardzo z tyłu. Czasem ciężko znaleźć ręką. Za któtki włącznik kierunkowskazów, trzeba się przyzwyczaić. Włącznik świateł też w dziwnym miejscu. Już parę razy wyłączyłem światła skręcając w lewo ;)
~rafał80
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko na swoim miejscu poza włącznikiem kierunkowskazów. Przez dźwignię od świateł mijania jest ona zbyt oddalona od kierownicy i nie zawsze łatwo ją dosięgnoć. Oraz brak płynej regulacji czasu pracy przerywanej pracy wycieraczek
~mazbiny
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Dostęp do wszystkich przełączników i dźwigienek bezproblemowy. Pozycja za kierownicą oraz zajęcie wygodnej dla mnie pozycji nie nastręcza mi większych problemów chociaż mam 1,90m wzrostu.
Audi A4 B5 Avant