Lista ocen BMW Seria 5 E39 Touring (113) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Touring 520 i 150KM 110kW
Nie jechałem jeszcze z tyłu w tym aucie, więc się nie wypowiem o tylnej kanapie. Pasażerowie, których wiozłem bardzo chwalili wygodę tylnej kanapy i nie narzekali na ilość miejsca na nogi. A jeśli chodzi o przód - rewelacja.
~mario
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Mniej miejsca w porównaniu do A6 szczególnie na tylnej kanapie. 6 cylindrów w rzędzie zabiera troche miejsca. Fotele niesamowicie wygodne i z dobrym trzymaniem, mimo, że nie sportowe. Brakuje trochę pamięci i elektrycznej regulacji.
~Meteorytanin
Touring 523 i 170KM 125kW
Dramat ciasne strasznie i niewygodne, pasazerowi z przodu wbija sie tunel w kolano bo podloga jest tak zrobiona ze nogi da sie wyprostowac tylko po lewej stronie i trzeba siedziec na ukos
~jakub0301
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Ogromne auto, dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z nim. Jak siedziałem obok to dla wysokiej osoby brakuje miejsca jak siedzi ktoś za mną ale to przez to ze nie moge opuścić fotela w dół zeby kolana zmieścić
~ralf
Touring 530 d 184KM 135kW
miejsca jak dla mnie jest nawet za duzo, mam 180 cm i jak przesune fotel do konca do tylu to nie siegam pedalow... tak samo z tylu miejsca mnostwo... 5 osob plus duzy bagaz to zaden problem
~driver1233
Touring 530 d 184KM 135kW
Z przodu bez komentarza - rewelacja. Z tyłu wyższe osoby mogą mieć mało miejsca na nogi. Bardzo dobrze wyprofilowane oparcie tylnej kanapy; nawet dłuższa trasa nie jest męcząca dla pasażerów siedzących z tyłu.
~Reg
Touring 520 i 150KM 110kW
Auto wewnątrz jest ogromne. Mam 190cm wzrostu i pasażer siedzący za mną nie narzeka. Wnętrze jest szerokie, dzięki czemu łokieć pasażera obok nie przeszkadza mi w obsłudze skrzyni biegów.
~pLaton\'2009
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
duże auto i ciasno nie jest. ale.... w nowszych konstrukcjach jest więcej miejsca. odpowiednio dla czterech osób. Dość niewygodnie się wysiada i otwiera drzwi(klamka)- ale to cecha wszystkich e39.
Touring 525 d 163KM 120kW
Tutaj tylko przecietnie. Tak naprawde ilosc miejsca w srodku, jak w autach konkurencji o segment nizszych. Malo miejsca na nogi na tylnym siedzeniu, wysoki tunel dodatkowo utrudnia podroz piątej osobie.

Usterki BMW Seria 5 E39

BMW Seria 5 E39 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MARCIN GDAŃSK 2007
Touring 528 i 193KM 142kW
Napisałbym doskonale- ale zaraz jakiś posiadacz E-klasy napisze ze on ma więcej i to tam jest doskonale;-))) Fakt, że z tyłu mogło by być o jakieś 5 cm wzdłuż lepiej. Ale z tyłu jechałem tylko raz:))))
BMW Seria 5 E39 Touring