Lista ocen BMW Seria 5 E60 (153) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz Ożga bheesty@gmail.com
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Cóż, auto dla osób mających nadwyżki finansowe, ale za to wspaniałe i pozwalające czuć się, że ma się coś naprawdę wartego swojej ceny. Kupując warto szukać egzemplarza pewnego i w nienagannym stanie. Może nawet warto pokusić się o ofertę używanych aut z salonu...
~Mirek
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
auto dla specyficznego klienta, zdaje sobie sprawę, że dla niektórych ewentualne ceny części to obciach ale dla mnie jeżdżenie fiatem czy skodą to obciach a na ewentualne naprawy tego auta bez problemu mogę sobie pozwolić. Nie wydaje mi się drogie na tle konkurencji w tej klasie.
~Jacek
Sedan 2.5 525d 177KM 130kW
Napaliłem się i mam. Na szczęście kupiłem to auto sporo taniej bo była promocja rocznika. Za pełną cenę cennikową to można by się powiesić. Dla porównania (te które miałem) - Volvo S80 dużo wygodniejsze, Merc C lepszy pod każdym względem choć mniejszy (niewiele)
~radziuxd
Touring 530 d 218KM 160kW
Może nie jest najgorszy jaki można sobie wyobrazić, bo samochód ratuje się świetnym prowadzeniem, wyglądem i osiągami, ale jeśli traficie pechową sztukę to wydoi Was do cna, aż Wam się odechce wciskać mocniej pedał gazu i patrzeć na nią.
~xpablito
Sedan 2.0 520d 163KM 120kW
Jest jakos musi byc cena.. powiem tak ze wiem za co zaplacilem, a moglem miec w tej cenie ladna a6 sline z tego samego roku a mam to co mam. nie wybralem audi bo sie po ostatnim bardzo zawiodlem na elektronice i nie chcialem moczyc kolejnym razem.
~arch.rafal.debowski
Touring 535 d 272KM 200kW
To samochód dla ludzi którzy cenią sobie ponad przeciętne wrażenia z jazdy. Producent dołożył wszelkich starań aby chodź na chwile dało się zapomnieć że poruszamy się dużym rodzinnym kombi. Zjawisko zakrawa o magię- a ta jest bezcenna- doskonale.
~Rysiek
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Odradzam wariant 535d o mocach 272 lub 286 koni z dwoma turbosprężarkami, których uszkodzenie generuje bardzo wysokie koszty naprawcze. Eksploatacja 5er z motorami V8 lub jednostką napędową V10 nie będzie już taka tania to wersje dla prawdziwych koneserów.
~Rafal
Touring 525 d 197KM 145kW
Kupiłem za 6800 € w 2017 na pełnym wypasie autko z przebiegiem 220tkm od pierwszego właściciela . Myśle ze to dobra cena bo auto było jak nowe tylko przekaźnik świec był walnięty .wymiana ze świecami koszt 800 zł
~Przemek
Touring 520 d 177KM 130kW
BMW e60 to świetny samochód, który nowy kosztował od 200 tys. w górę. Teraz można go kupić w cenie niewiele większej niż golfa w podobnym wieku i to niestety ma swoje uzasadnienie w eksploatacji i w stanie większości egzemplarzy.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E60
8,9
14,8
12,4
~Marcin
Sedan 2.5 525d 177KM 130kW
Samochody te dużo sobą reprezentują. Posiadają bogate wyposażenie, jednak czuć klimat poprzedniej dekady. Mimo wszystko za zadbany egzemplarz trzeba zapłacić mniej więcej 30 tysięcy, co okazuje się sporą sumą jak za auto 13 letnie.