Lista ocen BMW Seria 5 (2007)

3,4
~Krzysztof
Sedan 3.0 530d 184KM 135kW
Bmw e39 530 184km miałem przez 2 lat.Osobiscie sprowadzilem z Niemiec jako bezwypadkowe od pierwszego wlasciciela.Pierwsze 6 miesiecy to była bajka,auto zrywne,wygodne i surer prestiz.Jednak po półrocznej eksploatacji czar prysł...na poczatek polecialo zawieszenie,przód i tył w odstepach dwóch tygodni-stuki,puki,piszczenia itd.Oczywiscie naprawialem to wszystko na najlepszych czesciach.Póżniej przyszla pora na wtryski-oczywiscie regenerowalem...
3,3
~Robert
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Samochod, ktory robi dobre wrazenie na poczatku, a kiedy juz sie przyzwyczaisz do fajnego wygladu to zaczynasz zauwazac wady. po jakims czasie masz wrazenie, ze jezdzisz o wiele tanszym samochodem.
~_F1le_
Limuzyna 535d 313KM 230kW
Przesiadka z rocznej Insignii do nowej 5-tki to jak przesiadka z hostelu do hotelu 5-gwiazdkowego. Od pewności prowadzenia, po nowinki techniczne wykonczenie materiałów. Klasa sama w sobie.
~kris1987
BMW Seria 5 E60
Sedan 3.0 535d 272KM 200kW
Bardzo ciekawe i godne polecenie auto dla kogos kto szuka kompromisu miedzy dobrymi osiagami a niskim spalaniem. Osiagi porownywalne z 540i e39 przy duzo nizszym spalaniu
3,8
~jakub0301
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Bardzo długo poszukiwałem BMW, co kolejny to nawet sie wsiadać nie chciało aż w końcu znalazłem wymarzone auto w najwyższej możliwej opcji wyposażenia. Fajnie mieć fotele z masażem :) początkowo bardzo fajne wrażenia, luksusowa rakieta z niezawodnym silnikiem. Po miesiącu czasu pierwsza wizyta u mechanika i ... 2000 poszło następny miesiąc znów 800 i tak co miesiąc aż do tej pory z tym ze teraz juz stoi miesiąc czasu u mechanika :/ ogólnie...
~marcar
Sedan 4.4 540i 282KM 207kW
Ogólnie udane auto, szczególnie z tym silnikiem. Szybkie,bezpieczne,komfortowe,ekonomiczne.Nie czuć w nim prędkości, idealne w trase
~czlowiekfinn
BMW Seria 5 E34
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
To bardzo udany samochód. W kwestii jakości ciężko się do czegoś przyczepić. Użyte materiały i wykonanie to bardzo wysoka półka. Oczywiście jest parę elementów, które nie wytrzymują próby czasu np. fotele, czy podsufitka. Ale ogólnie jest baaaardzo dobrze.
~Klimat8
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Auto ogólnie bardzo dobre. Większych problemów z nim nie było, gdyż nie posiadam już tego auta, lecz pozostałem przy marce.
~foreks
Gran Turismo 550i 407KM 299kW
Bezsensowene auto - zaprojektowane na USA i Dubai, a nie Europe. Zdaje sie wielkie, ale rozmiar ma Saaba 9-5 sprzed 15 lat tylko. W srodku przecietnie miejsca - zreszta jak w kazdym BMW, a potrzebuje go, bo jestem duzym facetem. Bagaznik maly, na trasy nie nadaje sie, bo trzeba tankowac co 1,5h na autostradzie, po miescie to katowanie takiego auta. Naprawde za 400k zlotych mozna miec 3 bardziej sensowne auta. To moje sluzbowe auto, wiec moge...
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5
12,3
13,4
~tomasz sendecki
Sedan 3.5 535i 235KM 173kW
Bardzo wygodny. Świetnie przemyślany każdy detal. Doskonałe właściwości jezdne. Jest jednak rzecz najważniejsza - dźwięk V8 jest absolutnie bezcenny! Nie potrzeba radia w tym samochodzie. Ewentualne awarie to wina wieku i polskich dróg - niestety. Mimo to wiem, że jeszcze długo pozostanę przy tym aucie. Przy marce do końca życia. Należy pamiętać, że o auto trzeba dbać. BMW nie lubi zaniedbań.
BMW Seria 5