Oceny BMW X5 E70 SUV

BMW X5 E70 SUV - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW X5 E70 SUV

~dragond77
BMW X5 E70
Kupiłem taki samochód jaki chciałem - testowałem i użytkowałem naprawdę wiele samochodów. Tak naprawdę to w segmencie SUV-ów w tej klasie nie ma wielkiego wyboru.
~Tommy
SUV 4.8 i 355KM 261kW
BMW X5 E70
Rewelacja. Jak chcę to jadę limuzyną, jak chcę to autem o osiągach naprawdę niemal sportowych.
2,5
~jacky
BMW X5 E70
Dziadowski silnik rzutuje na wszystko. W samochodzie za 377 tys zł takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Wstyd dla marki BMW (jak go jeszcze mają)
~bazz
SUV 3.0 si 272KM 200kW
BMW X5 E70
Witam, auto posiadam od 4.2013, mam jeszcze BMW E90.Po pierwsze porównując te 2 samochody to muszę powiedzieć że BMW 3 jest o niebo lepiej przemyślane od X5...parę przykładów: w \"trójce idąc od przodu - kratki wodne na liście - w X5 brak co skutkuje zapchaniem kurzem odprowadzenia wody piętro niżej i wożeniem około 4 l wody przed przednią ścianą grodziową - zorientowałem się jak przestałem słyszeć \"pik pik \" zamykanego samochodu..a...
~free mind
BMW X5 E70
Wyśmienite rodzinne auto, którego zalety docenisz na długich trasach. Wygoda, dynamika, przyczepność, spalanie i bezpieczeństwo, za którym stoi ponad 2t solidnej blachy to niezaprzeczalne atuty tego wozu.
~ArtPol74
BMW X5 E70
Może nie typowo ale porównam generację a wyjdzie całokształt: Witam. Chciałbym się podzielić wrażeniami/spostrzeżeniami/różnicami pomiędzy E53 a E70. To są moje wrażenia i odczucia. Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia ale stara od razu przy kupnie- miłość i dobre samopoczucie, tu trochę mieszane odczucia, jakby rozczarowanie/zawód...? A mianowicie, na plus e53: - mimo wszystko jakość materiałów i wykonania, - blachy grubsze,...
~Jacek
BMW X5 E70
Znakomite auto rodzinne na każdą okazję. Polecam wszystkim, którzy cenią aktywny styl życia. Niestety bardzo duże straty przy odsprzedaży.
~Przemek
SUV 35d xDrive Steptronic 286KM 210kW
BMW X5 E70
Drogie dodatki, ale caloksztalt jest wart swej ceny. Jakby to Czesio powiedzial \"kocham ten woz\" :) Wybralem X5 M line i jestem bardzo zadowolony. Duzy - parkowanie w duzym miescie - koszmar, w trasie idealny.
~Seba
BMW X5 E70
Super autko pod każdym względem, polecam wszystkim zainteresowanym mimo małej wpadki jak mi się przydarzyła moim x5;) Piszę swoją opinię tylko dla tego żeby Państwa ta niemiła i kosztowna sytuacja ominęła;)
~jarek
BMW X5 E70
doskonaly silnik , auto ponad dwie tony w 7 sek. przy spokojnej jezdzie pali 9l na 100
BMW X5 E70 SUV